Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

W Rzeszowie uruchomiono Punkt Informacji Oświatowej

Dodano: 14.09.2022 r.

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Od 13 września przy ul. Gałęzowskiego 2 w Rzeszowie, działa Punkt Informacji Oświatowej. Powstał w ramach współpracy Urzędu Miasta Rzeszowa z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF.

W placówce mieszkańcy Rzeszowa jak i goście z Ukrainy mogą uzyskać pełną informację na temat oferty edukacyjnej rzeszowskich szkół i przedszkoli, zarówno publicznych jak i prywatnych. Jest również możliwość sprawdzenia wolnych miejsc w rzeszowskich szkołach, czy uzyskania informacji na temat wydarzeń związanych ze sportem, kulturą i rekreacją.

Punkt Informacji Oświatowej zlokalizowany jest przy ul. Gałęzowskiego 2. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. Kontakt: tel.: (017) 748 1806, e-mail: pio@ppp2.resman.pl.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Transport turbiny wiatrowej przez Rzeszów. Czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Trwa transport elementów turbiny wiatrowej przez Rzeszów, a konkretnie przez fragment drogi ekspresowej S19 oraz ul. 9 Dywizji Piechoty. Kierowcy muszą liczyć się z krótkotrwałymi utrudnieniami, w godzinach nocnych.

Rzeszów

FOTOREALCJA. Podkarpacki Bazarek w Parku Papieskim

RZESZÓW. W sobotę, 21 października w Parku Papieskim po raz pierwszy odbył się ekologiczny bazarek, zorganizowany przez miasto we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Rzeszów

Przy stadionie miejskim stanęła wiata rowerowa z monitoringiem. Będzie ich więcej [ZDJĘCIA]

 RZESZÓW. W Rzeszowie powstają monitorowane wiaty rowerowe. Pierwsza z nich stanęła przy ul. Hetmańskiej, w bliskim sąsiedztwie stadionu miejskiego.

Rzeszów

300 mln zł na Szpital Uniwersytecki w Świlczy

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło wyniki konkursu onkologicznego w ramach Funduszu Medycznego. Wśród beneficjentów, m.in. USK w Rzeszowie, którego organem prowadzącym jest Uniwersytet Rzeszowski. 

Rzeszów

Nocny wypadek w Rzeszowie. Sprawczyni jechała pod prąd

RZESZÓW. Dzisiaj w nocy, na al. Rejtana doszło do zderzenia opla z mercedesem. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Sprawczyni zdarzenia jechała pod prąd.

Rzeszów

Jest umowa na opracowanie koncepcji drogi łączącej ul. Warszawską ze strefą Dworzysko

RZESZÓW. Program funkcjonalno-użytkowy przygotuje firma Sweco Polska z Poznania. Koszt przygotowania dokumentu to 2,4 mln zł. 

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu na ul. Warszawskiej: zamknięta ul. Myśliwska, objazdy MPK

RZESZÓW. Od piątku, 20 października nastąpi ważna zmiana na przebudowywanej ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Ma to związek z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni w rejonie skrzyżowania z ul. Myśliwską. Nastąpi zmiana w kursach...

Rzeszów

Rozpoczęła się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Pierwszym etapem jest wymiana starych instalacji podziemnych. Roboty trwają już w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej z ul. Kościuszki. Będą one sukcesywnie przesuwać się w kierunku ulic Matejki i Kopernika.

Reklama