Rzeszów - Piątek, 20.02.2026
Reklama

W Rzeszowie zamknięto escape room przy ul. Chmaja

Dodano: 07.01.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Strażacy skontrolowali kolejne pomieszczenie w Rzeszowie, które służyło jako escape room. Dla lokalu znajdującego się w rejonie ul. Chmaja wydano zakaz użytkowania.

Ciąg dalszy kontroli escape roomów na terenie Rzeszowa. Tym razem strażacy dopatrzyli się uchybień w pomieszczeniu znajdującym się w pobliżu ul. Chmaja. O pozostałych kontrolach i ich skutkach pisaliśmy TUTAJ.

„Jest przygotowana decyzja o zamknięciu pomieszczenia, które znajduje się w rejonie ul. Chmaja” – informuje Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Escape room w Rzeszowie jest trzecim pomieszczeniem na terenie województwa podkarpackiego, które zostało objęte zakazem użytkowania. Jak informuje Marcin Betleja, głównymi powodami, dla których takie decyzje są wydawanie to m.in. brak awaryjnego oświetlenia oraz brak przeglądów instalacji użytkowych.
Reklama
Kiedy pomieszczenia będą mogły rozpocząć ponowną działalność? Ta kwestia jest dość płynna, gdyż okres w jakim właściciele zobowiązali się do naprawy uchybień zależy od indywidualnych ustaleń z podmiotem kontrolującym. Aby decyzje o zakazie użytkowania cofnięto niezbędna będzie również kolejna kontrola.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czołowe zderzenie w Nowym Borku. 3 osoby w szpitalu, lądował śmigłowiec LPR

RZESZÓW. Funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki wyjaśniają okoliczności porannego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Nowy Borek w gminie Błażowa. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby.

Rzeszów

ZTM planuje uruchomić nową linię autobusową przez Wisłokostradę

RZESZÓW. W związku z otwarciem Wisłokostrady, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie planuje uruchomienie nowej linii, która dzięki nowej drodze lepiej skomunikuje osiedla Budziwój i Biała z osiedlem Gen. Andersa.

Rzeszów

Ul. Robotnicza do rozbudowy. Powstanie blisko kilometrowa ścieżka rowerowa

RZESZÓW. Blisko kilometrowa ścieżka rowerowa, oświetlenie, przebudowa skrzyżowań i budowa kanalizacji deszczowej - m.in. takie zmiany zostaną wprowadzone w ramach przebudowy ul. Robotniczej na osiedlu Zalesie.

Rzeszów

Wisłokostrada udostępniona kierowcom. Zobacz filmik z przejazdu nową drogą

RZESZÓW. 17 lutego 2026 roku o godz. 11:00 odbyło się oficjalne otwarcie jednej z największych inwestycji drogowych zrealizowanych w ostatnich latach w Rzeszowie. Do użytku kierowców oddano Wisłokostradę, czyli drogą łączącą al....

Rzeszów

Prawie 70 tys. pasażerów w styczniu w Jasionce

RZESZÓW. 69 543 - tyle pasażerów obsłużył Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów w pierwszym miesiącu 2026 roku. To wzrost o nieco ponad 3 procent względem stycznia ubiegłego roku.

Rzeszów

Wielka inwestycja drogowa zakończona. 17 lutego otwarcie Wisłokostrady

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat realizowanych w Rzeszowie dobiegła końca. We wtorek, 17 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie tzw. Wisłokostrady, czyli drogi, która połączyła aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą.

Rzeszów

Wmurowano kamień węgielny pod budowę PCLA. Wykonano już 65 proc. prac

RZESZÓW. W piątek na budowie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki odbyła się uroczystość wmurowania symbolicznego kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, na czele z prezesem Sebastianem Chmarą.

Reklama