Rzeszów - Niedziela, 10.05.2026
Reklama

W rzeszowskiej oczyszczalni ścieków znaleziono zwłoki noworodka. Trwa śledztwo w tej sprawie

Dodano: 18.09.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na terenie oczyszczalni ścieków znaleziono zwłoki, najprawdopodobniej należące do noworodka. Sprawą zajmuje się rzeszowska prokuratura.

10 września na terenie oczyszczalni ścieków przy ul. Ciepłowniczej jeden z pracowników znalazł zwłoki noworodka. Na miejscu niezwłocznie pojawili się policjanci i prokuratura.

„Przed godz. 12 zostaliśmy zawiadomieni przez pracownika oczyszczalni, że ujawnił ciało, najprawdopodobniej noworodka” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

Zebrane materiały w sprawie ujawnienia zwłok zostały przez policje przekazane do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która poprowadzi śledztwo w tej sprawie.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie PRZESTRZEŃ Kwadratowa dla mieszkańców? Trwa głosowanie

Fundacja Rzeszowska mobilizuje Rzeszowian do głosowania na kwadratową PRZESTRZEŃ, która w wakacje mogłaby pojawić się w naszym mieście.

Rzeszów

Pokaz nowoczesnych technologii na Politechnice Rzeszowskiej. Będą m.in. warsztaty, symulatory i e-hulajnogi

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia od godz. 11:00 do godz. 17:00.

Rzeszów

Świąteczne kursy autobusów i dodatkowy przystanek dla linii nr 2 i 47

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie podał informacje o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym.

Rzeszów

Ponad 2 tys. motocyklistów przywitało wiosnę w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad 2 tysiące motocyklistów zjechało do Rzeszowa na VIII Motocyklowe Topienie Marzanny.

Rzeszów

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

RZESZÓW. Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym...

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Rzeszów

Pijany 17-latek, bez prawa jazdy, pędził 127 km/h przez ul. Witosa. Wiózł pijanego ojca

RZESZÓW. Wcześniej, na stacji benzynowej w Stobiernej zatankował paliwo i uciekł.

Reklama