Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

W sobotę gala boksu na Stadionie Miejskim

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 6 lipca 2019 r. o godz. 18 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się Gala "KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu".

Już w najbliższą sobotę przy ul. Hetmańskiej 69 odbędzie się KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu. W walce wieczoru zobaczymy rzeszowskiego pięściarza Łukasza Różańskiego, mierzącego się z Izuagbe Ugonohem.

Gala zostanie poprzedzona dwoma wydarzeniami na rzeszowskim Rynku: treningiem medialnym, w którym udział weźmie Łukasz Różański (10-0-0), Izu Ugonoh (18-1-0), Marek Matyja (16-1-1) i Paweł Stępień (12-0-0).

Również na rzeszowskim Rynku odbędzie się konferencją prasową (czwartek, 4 lipca o godz. 18) oraz ceremonią ważenia zawodników (piątek, 5 lipca o godz. 18).
Reklama
Poza bohaterami głównej walki, na Stadionie Miejskim rękawice skrzyżuje Marek Matyja z Pawłem Stępniem i będzie to walka o mistrzostwo Polski w wadze półciężkiej.

Kolejnymi zawodnikami, którzy staną naprzeciwko siebie są Fiodor Czerkaszyn (12-0-0) i Australijczyk Wes Capper (20-2-1). W Rzeszowie zjawi się również Kamil Szeremeta (19-0-0), obrońca pasa mistrza Europy.

Bilety na lipcową galę "KBN7: Różański vs. Izu" dostępne TUTAJ, a w dniu gali, tj. w sobotę 6 lipca, od godz. 14 do walki wieczoru - w kasie na Stadionie Miejskim. Ponadto gala będzie transmitowana przez Telewizję Polską.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Awaria sieci ciepłowniczej. Będą utrudnienia w ruchu na ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poinformował, że na ul. Hetmańskiej doszło do awarii sieci ciepłowniczej i MPEC musi ją usunąć. W związku z tym przez kilkadziesiąt godzin fragment ww. ulicy będzie zamknięty.

Rzeszów

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie?

RZESZÓW. Ponad 11,1 tys. zł – to średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie - wynika z danych firmy RynekPierwotny.pl. Najdroższe są kawalerki – średnio 12,3 tys. zł za metr.

Rzeszów

Zielone szaleństwo w Rzeszowie. W weekend Festiwal Roślin

RZESZÓW. Festiwal Roślin powraca do stolicy Podkarpacia. Dwudniowe święto miłośników roślin odbędzie się w hali Podpromie. W ofercie kilkaset gatunków, w tym wiele nowości.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Jakie atrakcje dla mieszkańców?

Powrót JelczTour, bezpłatna komunikacja miejska, pokazy artystyczne, piknik na zajezdni MPK to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, który potrwa od poniedziałku (16.09) do niedzieli (22.09).

Rzeszów

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Dwie osoby w szpitalu

TYCZYN. Około godz. 7:00 w Tyczynie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Ich życia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Nowy system parkowania w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W poniedziałek, 16 września 2024 r. uruchomiony zostanie system parkometrów i dozoru parkingów w centrum handlowym Plaza. Obejmie on wszystkie strefy parkingowe Centrum. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 9 parkometrów.

Rzeszów

"Każdy ma swoje podium" - Narodowy Dzień Sportu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie będą odbywały się w różnych częściach miasta od piątku do niedzieli (13-15 września).

Reklama