Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

W sobotę "III Triathlon Rzeszów". ZTM wprowadza objazdy autobusów

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 12 czerwca w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”. W związku z tym Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w trasach kilku linii autobusowych.

Od godz. 11:00  do godz. ok 15:00 na liniach nr 12, 31 oraz 37 będą obowiązywały objazdy. Zobacz jak pojadą autobusy ww. linii:

Linia nr 12:
  • w kierunku Budziwojskiej/Siedlisk: do Powst. Warszawy stadion 06 trasą bez zmian, następnie Powst. Warszawy Dom Studenta 08, gdzie zakończy kurs (dotyczy kursów o godz. 10:00; 11:00; 12:00; 13:00 i 14:00);
  • w kierunku Trembeckiego: od Powst. Warszawy zapora 07 trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:00; 12:00; 13:00; 14:00 i 15:00);
 
Linia nr 31:
  • w kierunku Sikorskiego: do Podwisłocze domki 01 trasą bez zmian, następnie Powst. Warszawy, Sikorskiego, Strażacka, Miła i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:32 i 13:27);
  • w kierunku Lubelskiej: do Miła / Strażacka 01 trasą bez zmian, następnie Strażacka, Sikorskiego, Powst. Warszawy, Podwisłocze i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 12:25 i 14:15);
 
Linia nr 37:
  • w kierunku Hermanowej: do Sikorskiego 18 trasą bez zmian, następnie Sikorskiego pętla 20, gdzie zakończy kurs (dotyczy kursów o godz. 10:11; 11:22; 12:52 i 13:42);
  • w kierunku Trembeckiego: od Sikorskiego pętla 20, następnie Sikorskiego granica 15 i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:32; 12:32; 14:02 i 15:02);
 
Reklama
Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Aquapark z basenami zewnętrznymi i dużym saunarium. Miasto szuka projektanta

RZESZÓW. W środę ogłoszono kolejny ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie. Rozpoczęła się procedura wyboru firmy, która opracuje projekt inwestycji.

Rzeszów

Awaria biletomatów w Rzeszowie. Nie kupisz biletu okresowego [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego usunął awarię, która uniemożliwiała zakup biletu okresowego.

Rzeszów

Otwarcie nowego sklepu Kaufland w Rzeszowie coraz bliżej

RZESZÓW. Trwają ostatnie prace na budowie marketu Kaufland przy al. Rejtana. 

Rzeszów

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków".

Rzeszów

Rzeszów przekaże agregaty prądotwórcze dla Ukrainy. Prezydent apeluje o wsparcie

RZESZÓW. Mer miasta partnerskiego Lwowa, zwrócił się do władz Rzeszowa z prośbą o przekazanie agregatów prądotwórczych.

Rzeszów

Od 2 listopada remont na ul. Przemysłowej. Możliwe utrudnienia

RZESZÓW. W środę (2.11) rozpoczyna się wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Prace obejmą około 400-metrowy odcinek drogi.

Rzeszów

Kwesta na remont Starego Cmentarza

RZESZÓW. 1 listopada od godziny 10:00 rano do zmroku będzie trwać kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na remont nagrobków na zabytkowym Starym Cmentarzu w Rzeszowie.

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Reklama