Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

W sobotę odbędzie się zbiórka elektrośmieci przy dwóch centrach handlowych

Dodano: 04.04.2019 r.

fot. E.Leclerc
fot. E.Leclerc
RZESZÓW. Zbiórka przy centrach handlowych rozpocznie się o 9.00. Elektrośmieci odbierze firma ElektroEko.

Elektrośmieci to nic innego jak wszystkie niepotrzebne urządzenia elektryczne, którą są popsute, nieużywane i elektroniczne np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki i drobne urządzenia AGD a także zużyte świetlówki i LEDy.

W dniu 6 kwietnia (sobota) w godz. 9 - 14 na parkingach przy centrach handlowych: bi1, E. Leclerc odbędzie się zbiórka elektrośmieci od mieszkańców Miasta Rzeszowa przez firmę ElektroEko.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Rzeszów

Indyjska firma wybuduje zakład w "Dworzysku"

Będą w nim wytwarzane komponenty dla branży chemicznej. Wartość inwestycji – ponad 33 mln zł.

Rzeszów

Od 6 maja rzeszowskie przedszkola i żłobki znów otwarte

RZESZÓW. Ok. 25% rodziców chce posłać dzieci do przedszkoli i 15% do żłobków, tak wynika z ankiety jaką uzupełniali rodzice na prośbę placówek.

Rzeszów

Wracają opłaty w strefie płatnego parkowania. Jest drożej

RZESZÓW. Od poniedziałku, za postój w strefie płatnego parkowania znów trzeba będzie zapłacić i to więcej niż dotychczas.

Rzeszów

Ukradł 5 tys. zł z salonu gier na Nowym Mieście. Został zatrzymany

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 5 tys. zł w salonie gier. Zatrzymany przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Od 11 maja stopniowe znoszenie ograniczeń w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie planuje stopniowo przywracać funkcjonowanie komunikacji miejskiej do stanu sprzed epidemii.

Rzeszów

Znamy opinię wojewody na temat poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zgodziła się na przyłączenie do Rzeszowa obszaru Pogwizdowa Nowego. Negatywnie natomiast zaopiniowała przyłączenie Malawy i część obszaru sołectwa Racławówka.

Rzeszów

Prof. Sylwester Czopek ponownie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Reklama