Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

W sobotę opóźnienia trzech linii MPK

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie w najbliższą sobotę będzie prowadziło prace remontowe przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego. W związku z tym pasażerowie komunikacji miejskiej musza liczyć się z opóźnieniami trzech linii autobusowych.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wydał komunikat dotyczący opóźnień autobusów w związku z pracami remontowymi.

„W dniu 25 kwietnia 2026 r. (sobota) w godzinach 7:00-20:00, w związku czasową zmianą organizacji ruchu, która wynika z konieczności prowadzenia prac remontowych przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego w Rzeszowie mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii: 9, 12 oraz 59” – czytamy w komunikacie ZTM.

Prace remontowe będą prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Obejmą one roboty przy konstrukcji wsporczej napowietrznej sieci ciepłowniczej.

Jak przekazało MPEC, prace będą realizowane dwuetapowo. Kolejny etap zaplanowano na 9 maja 2026 r., o czym mieszkańcy zostaną poinformowani w osobnym komunikacie.

MPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć utrudnienia do minimum i zapewnić możliwie sprawny przebieg zmian w organizacji ruchu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstaje wirtualna mapa Rzeszowa. Będzie częścią gry komputerowej

RZESZÓW. Student Politechniki Rzeszowskie tworzy „Projekt Rzeszów” - mapę odwzorowującą stolicę województwa podkarpackiego, która będzie dodatkiem do gry komputerowej.

Rzeszów

Rzeszów opanują biegacze. W niedzielę 13. PKO Półmaraton Rzeszowski [MAPA]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września br. w Rzeszowie wielka impreza biegowa. Na Rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 13. PKO Półmaraton Rzeszowski organizowany przez Stowarzyszenie “Rzeszów Biega”.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. Degustacja i kiermasz produktów pszczelarskich

RZESZÓW. Rzeszowskie Miodobranie to kolejne z działań realizowane wspólnie przez autorów programu #TAKdlaPszczół, Galerię Rzeszów i Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Bezpłatnie badania mammograficzne dla mieszkanek Rzeszowa. Rusza kolejna edycja kampanii "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 24.09.2020 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat.

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 70-letni rowerzysta

70-rowerzysta zginął dziś rano w zderzeniu z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy osiedlowej "pięćdziesiątki"

RZESZÓW. Od 23 września br. linia autobusowa obsługująca osiedle Zalesie będzie kursowała wg nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Franciszek Kotula ma swój mural w Rzeszowie

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich bloków powstał gigantyczny mural z podobizną Franciszka Kotuli, sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się 25 września br.

Rzeszów

Pijany 19-latek uderzył autem w policyjny radiowóz

RZESZÓW. 19-letni mieszkaniec Rzeszowa spędził noc w izbie wytrzeźwień. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, uderzył autem w policyjny radiowóz, a następnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Reklama