Rzeszów - Wtorek, 28.04.2026
Reklama

W sobotę opóźnienia trzech linii MPK

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie w najbliższą sobotę będzie prowadziło prace remontowe przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego. W związku z tym pasażerowie komunikacji miejskiej musza liczyć się z opóźnieniami trzech linii autobusowych.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wydał komunikat dotyczący opóźnień autobusów w związku z pracami remontowymi.

„W dniu 25 kwietnia 2026 r. (sobota) w godzinach 7:00-20:00, w związku czasową zmianą organizacji ruchu, która wynika z konieczności prowadzenia prac remontowych przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego w Rzeszowie mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii: 9, 12 oraz 59” – czytamy w komunikacie ZTM.

Prace remontowe będą prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Obejmą one roboty przy konstrukcji wsporczej napowietrznej sieci ciepłowniczej.

Jak przekazało MPEC, prace będą realizowane dwuetapowo. Kolejny etap zaplanowano na 9 maja 2026 r., o czym mieszkańcy zostaną poinformowani w osobnym komunikacie.

MPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć utrudnienia do minimum i zapewnić możliwie sprawny przebieg zmian w organizacji ruchu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwsza na Podkarpaciu konferencja programistyczna poświęcona tematyce "Software Craftsmanship"

RZESZÓW. 25 maja w Hotelu Bristol Tradition & Luxury odbędzie się Rzemiosło IT 2019.

Rzeszów

Powstała Izba Pamięci Komunikacji Miejskiej. Uruchomią specjalną linie autobusową w Noc Muzeów

RZESZÓW. Izba Pamięci Komunikacji Miejskiej znajdzie się przy ul. Miłocińskiej 75.

Rzeszów

MPWiK zakończyło budowę nowej suszarni mechanicznej [FOTO]

RZESZÓW. Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Nowy trener i rozgrywający w Asseco Resovii Rzeszów. Zaplanowano spotkanie z kibicami

RZESZÓW. 9 maja nowy rozgrywający i szkoleniowiec spotkają się z kibicami w Browarze Manufaktura Rzeszów.

Rzeszów

Przetarg na remont parku przy ul. Dąbrowskiego do powtórki. Wycofał się wykonawca

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę, ten jednak wycofał się z realizacji bez podania przyczyny.

Rzeszów

Alarmy bombowe w rzeszowskich szkołach. Większość dyrektorów uznała maile za fake newsy

RZESZÓW. W pięciu przypadkach dyrektorzy zdecydowali się na przeszukanie pomieszczeń.

Rzeszów

Spektakl z „Siemaszki” wśród finałowej dwunastki ogólnopolskiego konkursu

RZESZÓW. Spektakl „Lwów nie oddamy” zakwalifikował się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Rzeszów

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Kundelek

RZESZÓW. Trwa akcja „Otwórzmy nasze serca”. Potrwa do 25 maja.

Reklama