Rzeszów - Wtorek, 01.07.2025
Reklama

W sobotę Podkarpacki Bazarek. W Parku Papieskim kupisz produkty od lokalnych producentów

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W najbliższą sobotę (14.06) lokalni producenci zaoferują swoje produkty podczas kolejnej edycji Podkarpackiego Bazarku, który tradycyjnie odbędzie się na parkingu w Parku Papieskim.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło - wprost od ich producentów. Na stoiskach znajdziecie m.in. smaczne sery, regionalne chleby i wędliny, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory.

Sprzedawane wyroby pochodzą od lokalnych producentów. Na bazarku pojawia się zazwyczaj około 100 wystawców z regionu.

Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 14 czerwca 2025 r., w Parku Papieskim, na parkingu od al. Armii Krajowej. Otwarcie o godz. 8:00, zakończenie 14:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

MPWiK realizuje dużą inwestycję w północno-zachodniej części Rzeszowa

RZESZÓW. Chodzi o nową sieć kanalizacji sanitarnej.

Rzeszów

W weekend kiermasz "Solidarni z Ukrainą" w Millenium Hall

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend przed kawiarnią Love Bar na parterze Millenium Hall w związku z świętami na Ukrainie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na fundację Come Back Alive.

Rzeszów

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Rzeszów

W sobotę sprint rowerowy w Rzeszowie. Zamkną fragment ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Ulica Hetmańska na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Ulica Findysza będzie oświetlona

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku około 360-metrowy fragment ulicy Findysza na osiedlu Słocina zostanie oświetlony. Miasto poszukuje wykonawcy.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego. Sprawca miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Mężczyzna został zatrzymany przez pełniących służbę żołnierzy.

Rzeszów

Wybrano zarząd Społecznej Rady Kultury. Na czele Ilona Dusza - Kowalska

RZESZÓW. Społeczna Rada Kultury działająca przy prezydencie miasta Rzeszowa rozpoczyna działalność. Wybrano 9 osobowy zarząd, na którego czele stanęła Ilona Dusza - Kowalska.

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na studia w WSIiZ

RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23. Zgłoszenia potrwają do końca lipca.

Reklama