Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

W sobotę Podkarpacki Bazarek. W Parku Papieskim kupisz produkty od lokalnych producentów

Dodano: 13.06.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W najbliższą sobotę (14.06) lokalni producenci zaoferują swoje produkty podczas kolejnej edycji Podkarpackiego Bazarku, który tradycyjnie odbędzie się na parkingu w Parku Papieskim.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło - wprost od ich producentów. Na stoiskach znajdziecie m.in. smaczne sery, regionalne chleby i wędliny, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory.

Sprzedawane wyroby pochodzą od lokalnych producentów. Na bazarku pojawia się zazwyczaj około 100 wystawców z regionu.

Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 14 czerwca 2025 r., w Parku Papieskim, na parkingu od al. Armii Krajowej. Otwarcie o godz. 8:00, zakończenie 14:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jakie są najpopularniejsze marki samochodów na ulicach Rzeszowa?

RZESZÓW. Najczęściej właścicielami pojazdów rejestrowanych w Rzeszowie są mężczyźni, lubujący się w głównej mierze w samochodach typu hatchback. W głównej mierze rzeszowianie decydują się na zakup samochodów pochodzących z Polski.

Rzeszów

Gang sutenerów, schwytanych przez CBŚP w Rzeszowie, stanie przed Sądem

RZESZÓW, KRAKÓW. Dzięki działaniom funkcjonariuszy  Zarządu CBŚP w Rzeszowie w grudniu 2018 r. udało się rozbić tą przestępczą organizację i zatrzymać wszystkich jej członków.

Rzeszów

Park na Zalesiu będzie wyremontowany. Miasto ma projekt. Realizacja w przyszłym roku

RZESZÓW. Realizacja inwestycji możliwa będzie dopiero w przyszłym roku.

Rzeszów

Asseco Resovia rozpoczyna przygotowania przed sezonem 2019/2020

RZESZÓW. Dziesięciu siatkarzy Asseco Resovii spotkało się w poniedziałek. 

Rzeszów

Na pasie startowym lotniska w Jasionce odbędzie się wyścig rowerowy

RZESZÓW. Aktualnie trwają zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rzeszów

Ruszyła rewitalizacja parku przy ul. Dąbrowskiego [FOTO]

RZESZÓW. Dopiero po drugim przetargu udało się wyłonić zwycięską firmę.

Rzeszów

Centrum Wspinaczkowe FlyWall. Nowy obiekt na sportowej mapie Rzeszowa

RZESZÓW. Już 17 sierpnia oficjalne otwarcie Centrum Wspinaczkowego

Rzeszów

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

RZESZÓW. Piknik charytatywny rozpocznie się 25 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 na rzeszowskich Bulwarach.

Reklama