Rzeszów - Niedziela, 08.02.2026
Reklama

W sobotę utrudnienia na ul. Świadka. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej

Dodano: 20.08.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej na osiedlu Nowe Miasto. W sobotę (21 sierpnia) wyłączony z ruchu będzie jednokierunkowy odcinek ul. Witolda Świadka.

Budowa sieci ciepłowniczej na ulicy Witolda Świadka wymaga zamknięcia odcinka jednokierunkowej jezdni ul. Witolda Świadka. Chodzi o odcinek na wysokości bloków 5 i 7. Ulica będzie nieprzejezdna w sobotę (21 sierpnia) w kierunku od ulicy Popiełuszki i do ul. Seniora.

Prace, które na os. Nowe Miasto wykonuje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie polegają na budowie sieci ciepłowniczej, przyłączy cieplnych i nowoczesnych węzłów cieplnych w budynkach mieszkalnych Świadka 1, 3, 5, 7, pawilonie przy Pelczara 6 oraz w budynku przy Popiełuszki 32.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę otwarcie basenów ROSiR

RZESZÓW. Od soboty, 12 czerwca czynne będą baseny otwarte Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a.

Rzeszów

Ruszają prace przy tworzeniu ośrodka dla chorych na Alzhaimera

RZESZÓW. Będzie to pierwsza tego typu placówka w Rzeszowie. 

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od piątku duże utrudnienia na ul. Wierzbowej

RZESZÓW. Od piątku 11 czerwca na ul. Wierzbowej prowadzona będzie przebudowa kanalizacji deszczowej oraz sieci gazowej. W związku z pracami przez kilka dni będą utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę PCLA złożony

RZESZÓW. Został złożony wniosek o pozwolenie na budowę Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie. Inwestycja będzie dofinansowana z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Rzeszów

Samorządowcy z całej Polski przyjadą dziś do Rzeszowa

RZESZÓW. Na zaproszenie Konrada Fijołka, kandydata na prezydenta Rzeszowa, do stolicy Podkarpacia przyjedzie dziś kilkudziesięciu samorządowców z całej Polski, aby wesprzeć go na ostatniej prostej w kampanii prezydenckiej.  

Rzeszów

Debaty wyborcze. Dziś w Radiu Rzeszów, jutro w G2A Arena

RZESZÓW. Przed nami dwa kolejne, bezpośrednie starcia kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa.

Rzeszów

"Punkt widzenia" - nowy mural w Rzeszowie już gotowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mural inspirowany twórczością Edwarda Janusza ozdobił Wiadukt Śląski. Dzieło powstało w ramach tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury.

Rzeszów

Straż Miejska znakuje rowerowy. Najbliższa akcja już 9 czerwca

RZESZÓW. Straż Miejska w Rzeszowie rozpoczęła akcję znakowania rowerów. Najbliższa odbędzie się w środę, 9 czerwca.

Reklama