Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Pokaz dronów to jedna z głównych atrakcji tegorocznego Sylwestra w Rzeszowie, którego formuła będzie nieco inna niż dotychczas. Zamiast koncertu na rzeszowskim Rynku, organizatorzy przygotowali atrakcje w kilku lokalizacjach.

Pokaz dronów odbędzie się o godz. 00:25 przy hali Podpromie. Będzie go można oglądać m.in. z pobliskiego parkingu oraz z Mostu Zamkowego.

Utrudnienia na moście wystąpią w godz. 23:30 – 1:00. Prawy pas ruchu (w stronę Al. Kopisto) będzie wyłączony.

Poniżej program pełny sylwestrowych wydarzeń:

- 23.30 - rozpoczęcie transmisji online (FB: Rzeszów Stolica Innowacji, Estrada Rzeszowska; YT: Estrada Rzeszowska)
- 23.45 – Park Sybiraków, POKAZ LASERÓW
- 00.00 – Rynek, LASEROWE ANIMACJE, POKAZ LASERÓW
- 00.25 – parking przy Hali Podpromie, POKAZ DRONÓW

A także:
- 21.00 – Pomnik Czynu Rewolucyjnego, start MAPPINGU


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sadzenie drzew i piknik ekologiczny w Parku Papieskim

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek zaprasza mieszkańców Rzeszowa do udziału w drugiej edycji Pikniku Ekologicznego #SadzimyRzeszów. 

Rzeszów

Trwa budowa nowej drogi na osiedlu Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Na osiedlu Franciszka Kotuli powstaje 400-metrowa droga, która połączy ulice Błogosławionej Karoliny z Dynowską i Czudecką. Inwestycja o wartości 6,37 mln zł ma być gotowa jesienią br.

Rzeszów

Rzeszów współorganizatorem Igrzysk Europejskich

RZESZÓW. Pływalnia przy ulicy Matuszczaka będzie jedną z aren tegorocznych Igrzysk Europejskich. W rzeszowskim obiekcie będą rywalizować skoczkowie do wody.

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstanie Park dla Seniora [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstanie Park dla Seniora. Wykonawca inwestycji ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu.  

Rzeszów

Kolejny fragment ulicy Wyspiańskiego będzie przebudowany

RZESZÓW. Jeszcze w maju rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka ulicy Wyspiańskiego. Będzie szerzej i bezpieczniej.

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama