Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Będzie objazd

Dodano: 21.08.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku do soboty całkowicie zamknięty będzie fragment ulicy Krzyżanowskiego w rejonie skrzyżowania z al. Armii Krajowej. Wyznaczony zostanie objazd.

Trwają prace przy budowie drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Część robót realizowana jest na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Od kilku tygodni obowiązuje tam Tymczasowa Organizacja Ruchu, do której w najbliższy weekend wprowadzona zostanie kolejna zmiana.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od godz. 18.00 (piątek) do dnia 24.08.2025 r. (niedziela) w obrębie skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego nastąpi zamknięcie prawego pasa do jazdy na wprost wzdłuż al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) oraz CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE ul. Krzyżanowskiego na obszarze prowadzonych prac. W związku z tym zostanie wyznaczony objazd przez al. Rejtana i ul. Paderewskiego.

Reklama

Dodatkowo planowane jest również wykonanie robót na lewym pasie oraz lewoskręcie al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) jak również po stronie wschodniej al. Armii Krajowej (relacji południe – północ pas lewy oraz lewoskręt), jednakże ich wykonanie będzie zależne od postępu prac po stronie zachodniej.

Z kolei na pozostałej części skrzyżowania wciąż obowiązuje uprzednio wprowadzony III etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, który potrwa do końca sierpnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Miasto dofinansuje zajęcia dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. Podpisano umowy na dofinansowanie przez miasto zajęć dla dzieci i młodzieży w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Z oferty skorzysta 210 osób. 

Rzeszów

Kolejne inwestycje w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ruszyły prace na kolejowej trasie z Rzeszowa do Strzyżowa n/Wisłokiem. Nowe przystanki ułatwią dostęp do kolei, a mijanki zapewnią możliwość większej liczby połączeń.

Rzeszów

Na rzeszowskich Bulwarach powstanie nowa podłoga taneczna

RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem powstanie nowa, wytrzymała podłoga taneczna. Będzie wykorzystywana m.in. podczas miejskich potańcówek.

Rzeszów

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Rzeszów

Plaza poszerza ofertę o sklep z odzieżą dla dzieci

RZESZÓW. Nowy najemca w rzeszowskiej Plazie. Ofertę dziecięcą Centrum wzmocni marka 5.10.15. oferująca szeroki wybór odzieży dla dzieci. Otwarcie sklepu zaplanowano na początek marca.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły przy ul. Miodowej. Wybrano projektanta

RZESZÓW. Dokumentację projektową inwestycji opracuje firma ARP Manecki Architekci z Krakowa.

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy poszukują archiwalnych fotografii

​RZESZÓW. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie obchodzi w tym roku 150 rocznicę powstania. Z tej okazji strażacy rozpoczęli społeczną zbiórkę starych zdjęć przedstawiających ich historię.

Reklama