Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Będzie objazd

Dodano: 21.08.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku do soboty całkowicie zamknięty będzie fragment ulicy Krzyżanowskiego w rejonie skrzyżowania z al. Armii Krajowej. Wyznaczony zostanie objazd.

Trwają prace przy budowie drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Część robót realizowana jest na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Od kilku tygodni obowiązuje tam Tymczasowa Organizacja Ruchu, do której w najbliższy weekend wprowadzona zostanie kolejna zmiana.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od godz. 18.00 (piątek) do dnia 24.08.2025 r. (niedziela) w obrębie skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego nastąpi zamknięcie prawego pasa do jazdy na wprost wzdłuż al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) oraz CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE ul. Krzyżanowskiego na obszarze prowadzonych prac. W związku z tym zostanie wyznaczony objazd przez al. Rejtana i ul. Paderewskiego.

Reklama

Dodatkowo planowane jest również wykonanie robót na lewym pasie oraz lewoskręcie al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) jak również po stronie wschodniej al. Armii Krajowej (relacji południe – północ pas lewy oraz lewoskręt), jednakże ich wykonanie będzie zależne od postępu prac po stronie zachodniej.

Z kolei na pozostałej części skrzyżowania wciąż obowiązuje uprzednio wprowadzony III etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, który potrwa do końca sierpnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Najlepsi młodzi lekkoatleci przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W przyszły weekend w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski juniorów do lat 18 i 20. Ze względu na sytuację epidemiczną, nie wiadomo czy zawody odbędą się przy udziale...

Rzeszów

Finał loterii meldunkowej "Rzeszów to My"

RZESZÓW. Kolejni nowi mieszkańcy Rzeszowa odebrali nagrody w loterii meldunkowej „Rzeszów to My”.  Nagrodę główną, samochód marki Hyundai, zdobyła Pani Agnieszka Prucyk, mieszkająca wcześniej w Pruchniku.

Rzeszów

Otylia Jędrzejczak na budowie basenu przy ul. Matuszczaka

RZESZÓW. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska i prezes Polskiego Związku Pływackiego odwiedziła budowę nowego basenu przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie.

Rzeszów

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie.

Rzeszów

Będą dodatkowe latarnie na Olszynkach

RZESZÓW. 13 dodatkowych latarni stanie na rzeszowskich Olszynkach. Inwestycja będzie gotowa latem tego roku.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Dzienny Dom Pomocy dla seniorów

RZESZÓW. W miniony piątek oficjalnie oddano do użytku Dzienny Dom Pomocy przy ul. Dębickiej. To nowa placówka Caritas diecezji rzeszowskiej przeznaczona dla seniorów, którzy wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Rzeszów

Uwaga! Zmiany w programie 30. Finału WOŚP w Rzeszowie. Nie będzie koncertów na żywo

RZESZÓW. „Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, 30. Finał WOŚP odbędzie się w formule hybrydowej” – informuje organizator imprezy w Rzeszowie.

Rzeszów

30. Finał WOŚP w Rzeszowie. Ponad 260 wolontariuszy wyjdzie na ulice miasta

RZESZÓW. W tym roku pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na okulistykę dziecięcą.

Reklama