Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Wakacyjne konkursy dla seniorów w ramach nadchodzących Senioraliów Rzeszowskich

Dodano: 10.08.2023 r.

fot. Shootit
fot. Shootit
RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów przygotowały dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w ramach zbliżających się Senioraliów Rzeszowskich.

Senioralia Rzeszowskie to wydarzenie organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury we współpracy z Rzeszowską Radą Seniorów oraz Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa. Nadrzędnym celem tygodniowego przedsięwzięcia jest aktywizacja oraz integracja wszystkich Seniorów poprzez szereg bezpłatnych wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym.

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie odbędą się w dniach 9 – 16 września. Na seniorów tradycyjnie czekać będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Szczegółowy program wydarzenia zostanie ujawniony już wkrótce, ale chcąc umilić seniorom czas oczekiwania na ich wielkie święto, Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów zachęcają do udziału w dwóch konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W ramach pierwszego konkursu zatytułowanego „Modny Senior” organizatorzy chcieliby docenić nietuzinkowy gust modowy i nagrodzić najciekawsze stylizacje seniorów. Zgłoszenia przyjmowane są w formie przesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć, a główną nagrodą w konkursie są dwa pobyty dwuosobowe w hotelu Leśny Pałac w Kamionce.
Reklama
Drugi ogłoszony przez organizatorów konkurs ma na celu zachęcić pasjonatów ogrodnictwa i florystyki do pokazania swoich ukwieconych balkonów/tarasów oraz przedogródków. Spośród nadesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć zostaną wybrane i nagrodzone najpiękniejsze aranżacje. Na zwycięzców w obu kategoriach czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych ufundowanych przez Leroy Merlin.

Zgłoszenia na oba konkursy trwają do 18 sierpnia 2023 roku i przyjmowane są w formie zdjęć przesłanych na adres e-mail: konkursy@rdk.rzeszow.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę konkursu) lub dostarczonych osobiście w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00). Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz pod numerami telefonu 17 748 39 55 lub 17 748 39 56.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tadeusz Ferenc interweniuje u premiera ws. podwyżki cen ciepła

RZESZÓW. W piśmie skierowanym do premiera, prezydent Rzeszowa zarzuca państwowej spółce monopolistyczne praktyki.

Rzeszów

"Pokój dla Żaka". Rusza coroczna akcja Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

Rzeszów

Trwają remonty na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. „Prowadzone przez nas remonty zagwarantują ciągłość i bezpieczeństwo produkcji oraz dostaw energii i ciepła dla Rzeszowa.”

Rzeszów

Okradli drogerię na ponad 2000 zł

RZESZÓW. Dwóch 20-latków okradło drogerię przy ul. Piłsudskiego. Dodatkowo podczas interwencji, jeden z nich znieważył policjantów, a w jego mieszkaniu ujawniono niewielką ilość narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Reklama