Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje bezpłatne warsztaty informatyczne z wykorzystaniem tabletów dla osób po 50. roku życia. Szkolenia odbędą się 28 i 29 maja 2019 r. w godz. 16:00 – 19:15 w pracowni szkoleniowej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a.

Warsztaty są skierowane do osób po 50 roku życia, mieszkających na terenie województwa podkarpackiego oraz początkujących w obsłudze tabletu z systemem Android.

Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym poprzez omówienie podstawowych funkcji, aplikacji oraz możliwości, jakie daje ten system: korzystania z map i danych lokalizacyjnych, multimediów, przeglądarek internetowych, poczty elektronicznej, a także robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Szkolenia prowadzą i udzielają informacji w sprawie warsztatów - pracownicy Działu Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Szczegóły na stronie: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,3725,tablety-dla-aktywnych-warsztaty-dla-osob-w-wieku-50-rozpoczynajacych-przygode-z-tabletem-zaproszenie.html

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie nowa ścieżka rowerowa. Połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Robotniczej na osiedlu Zalesie. Trasa połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pomnik upamiętniający Józefa Szajnę

RZESZÓW. Przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie stanie pomnik upamiętniający prof. Józefa Szajnę - wybitnego rzeszowskiego artysty, reżysera, scenografa oraz autora scenariuszy.

Rzeszów

Program wsparcia niepełnosprawnych dzieci. W Rzeszowie rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Miasto przystąpiło do realizacji programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa w formie pobytu dziennego” – edycja 2022.

Rzeszów

Wenecja i Burgas - nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Do 13 państw polecimy w tym sezonie letnim z podrzeszowskiego lotniska. Nowością będą wakacyjne połączenia LOT do Wenecji i Wizz Air do Burgas.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa czeka rewitalizacja

RZESZÓW. Będą nowe atrakcje dla dzieci, rośliny, miejsca wypoczynku oraz biblioteczka plenerowa.

Rzeszów

Wiosną ruszy rozbudowa ulicy Warszawskiej

RZESZÓW. Blisko kilometrowy odcinek ul. Warszawskiej zostanie rozbudowany do czterech pasów ruchu. Inwestycja ma rozpocząć się wiosną.

Rzeszów

„Przyjdź i odpocznij”. Rusza czwarty tydzień świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ

RZESZÓW. We wtorek, 29 marca 2022 r. rozpocznie się czwarty tydzień działalności bezpłatnej świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Witosa z ul. Solarza zostanie przebudowane

RZESZÓW. Wkrótce ruszy przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza. Przebudowane zostaną również wloty ul. Lewakowskiego i ul. Rataja w ul. Solarza.

Reklama