Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

Dodano: 12.04.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje bezpłatne warsztaty informatyczne z wykorzystaniem tabletów dla osób po 50. roku życia. Szkolenia odbędą się 28 i 29 maja 2019 r. w godz. 16:00 – 19:15 w pracowni szkoleniowej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a.

Warsztaty są skierowane do osób po 50 roku życia, mieszkających na terenie województwa podkarpackiego oraz początkujących w obsłudze tabletu z systemem Android.

Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym poprzez omówienie podstawowych funkcji, aplikacji oraz możliwości, jakie daje ten system: korzystania z map i danych lokalizacyjnych, multimediów, przeglądarek internetowych, poczty elektronicznej, a także robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Szkolenia prowadzą i udzielają informacji w sprawie warsztatów - pracownicy Działu Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Szczegóły na stronie: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,3725,tablety-dla-aktywnych-warsztaty-dla-osob-w-wieku-50-rozpoczynajacych-przygode-z-tabletem-zaproszenie.html

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kuria Diecezjalna w Rzeszowie nie zamknie kościołów i nie odwoła mszy

RZESZÓW. Znamy stanowisko ws. szerzącej się pandemii koronawirusa Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Rzeszów

Specjalny telefoniczny dyżur ekspercki rzeszowskiego oddziału ZUS

Telefoniczny dyżur ekspercki odbędzie się w czwartek 12.03.2020. Eksperci będą odpowiadać na pytania w godz. 11:00 – 13:00 pod numerem telefonu 17 858 61 85.

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Rzeszów

Budowa żłobka i przedszkola na os. Przybyszówka za droga dla miasta?

RZESZÓW. Budynek, w którym znajdzie się żłobek i przedszkole ma powstać przy ul. Iwonickiej. Obiekt przyjmie 353 dzieci, jednak na dzień dzisiejszy przetarg na wykonanie inwestycji zostanie najprawdopodobniej unieważniony.

Reklama