Rzeszów - Sobota, 16.05.2026
Reklama

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

Dodano: 31.03.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Do rzeszowskiego oddziału ZUS, stale napływają pytania od mieszkańców dotyczące m.in. świadczeń z powodu opieki nad dzieckiem czy kwarantanny oraz w sprawach emerytalno-rentowych.
W związku z tym, we wtorek 31 marca 2020 r. odbędą się dwa specjalne telefoniczne dyżury eksperckie pracowników rzeszowskiego Oddziału ZUS:

- w sprawach dot. zasiłków w godz. 9:00 – 10:30
- w sprawach dot. emerytur i rent w godz. 11:00 – 12:30

Eksperci będą czekali na pytania pod nr tel. 17 858 61 85.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejna inwestycja w rejonie hali Podpromie. Powstanie 113 lokali mieszkalnych [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Capital Towers Residence - oto nazwa ośmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, który znajdzie się przy skrzyżowaniu ulicy Lenartowicza i ul. Podpromie.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Reklama