Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

Węże, jaszczurki i… pająki. Exoticarium wraca do Rzeszowa

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Egzotyczne gatunki zwierząt, tysiące niezwykłych okazów oraz szeroki wybór akcesoriów i roślin do terrariów — to wszystko czeka na miłośników terrarystyki już 25 kwietnia podczas kolejnej edycji targów Exoticarium.

Wydarzenie to doskonała okazja, by spotkać czołowych hodowców z całej Polski, z bliska zobaczyć fascynujące zwierzęta i zdobyć wiedzę od doświadczonych pasjonatów. Na odwiedzających czekać będą m.in. węże, jaszczurki, żółwie oraz żaby.

Jedną z głównych atrakcji nadchodzącej edycji targów będzie wyjątkowa wystawa pająków. Uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska tym intrygującym stworzeniom, poznać ich zwyczaje i przełamać powszechne stereotypy na ich temat.

Targi skierowane są zarówno do doświadczonych hodowców, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z terrarystyką.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

Od 1 listopada nowe ceny biletów MPK

RZESZÓW. Od 1 listopada 2022 r. zacznie obowiązywać nowy cennik biletów na komunikację miejską w Rzeszowie.

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:

Rzeszów

Dachowanie forda w Malawie. Kierowca był pijany

RZESZÓW. Ponad 1,6 promila „wydmuchał„ 52-letni kierowca forda, którego samochód dziś rano dachował na prywatnej posesji w Malawie.

Rzeszów

Ogrody kieszonkowe w Rzeszowie otrzymają nazwy miast partnerskich

RZESZÓW. Teren zielony przy ul. Kurpiowskiej otrzymał nazwę „Ogród kieszonkowy - Bielefeld”.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na ul. Grottgera w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 12:00. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Kolizja w Krasnem. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, był pijany

KRASNE. 45-letniemu sprawcy kolizji grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama