Rzeszów - Wtorek, 05.05.2026
Reklama

Węże, jaszczurki i… pająki. Exoticarium wraca do Rzeszowa

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Egzotyczne gatunki zwierząt, tysiące niezwykłych okazów oraz szeroki wybór akcesoriów i roślin do terrariów — to wszystko czeka na miłośników terrarystyki już 25 kwietnia podczas kolejnej edycji targów Exoticarium.

Wydarzenie to doskonała okazja, by spotkać czołowych hodowców z całej Polski, z bliska zobaczyć fascynujące zwierzęta i zdobyć wiedzę od doświadczonych pasjonatów. Na odwiedzających czekać będą m.in. węże, jaszczurki, żółwie oraz żaby.

Jedną z głównych atrakcji nadchodzącej edycji targów będzie wyjątkowa wystawa pająków. Uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska tym intrygującym stworzeniom, poznać ich zwyczaje i przełamać powszechne stereotypy na ich temat.

Targi skierowane są zarówno do doświadczonych hodowców, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z terrarystyką.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Rzeszów

Rzeszowskie pogotowie ma nową karetkę

RZESZÓW. Pracownicy WSPR w Rzeszowie otrzymali nowy ambulans. Kluczyki do karetki wręczyła dziś osobiście Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Rzeszów

Do Rzeszowa przyjedzie "wątrobus"

RZESZÓW. Rusza ogólnopolska akcja bezpłatnych badań poziomu stłuszczenia wątroby. 20 sierpnia do Rzeszowa przyjedzie „wątrobus”.

Rzeszów

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Reklama