Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

Wieczorny wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie. Zderzyło się 6 pojazdów

Dodano: 14.02.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na al. Rejtana. Zderzyło się sześć samochodów. Utrudnienia w ruchu trwały do północy.

Do zdarzenia doszło około godz. 18:00 na al. Rejtana, w rejonie skrzyżowania z ulicą Paderewskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 40-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca toyotą yaris, najechała na tył jadącego przed nią renault.  Samochodem jechała również 40-latka z Rzeszowa, z dwójką dzieci w wieku 5 i 9 lat. Na szczęście nikt z nich nie doznał obrażeń.

Po zderzeniu z renault, kierująca toyotą straciła panowanie nad kierownicą i wjechała na chodnik, na którym znajdowało się w tym czasie troje pieszych. Następnie 40-latka zjechała z chodnika na jezdnię i najechała na tył nissana, którym kierowała 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Razem z nią w aucie podróżowało 2-letnie dziecko. Następnie toyota uderzyła jeszcze w audi, nissan wjechał w kolejną toyotę, a ta uderzyła w bmw.
Reklama
W tym wypadku brało udział sześć pojazdów, łącznie 15 osób, w tym pięcioro dzieci i troje pieszych. 

Do szpitala trafiły cztery osoby - 40-latka kierująca toyotą, kierująca nissanem oraz 28-letni kierowca audi. Pomocy medycznej wymagała także 43-letnia piesza. Dzieci biorące udział w tym zdarzeniu, nie odniosły żadnych obrażeń.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 40-latce kierującej toyotą yaris zatrzymano prawo jazdy,

Policjanci rzeszowskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Wstępnie ustalenia wskazują, że do tego zdarzenia mogło dojść w związku ze stanem zdrowia 40-latki.

W miejscu zdarzenia, do późnych godzin nocnych trwały utrudnienia w ruchu.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Bulwarach powstanie ponad kilometrowa pętla dla biegaczy

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na realizację nowego odcinka ścieżki biegowej na Bulwarach. Zostanie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra.

Rzeszów

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Od poniedziałku 24 stycznia do końca lutego br. Urząd Miasta Rzeszowa i jednostki organizacyjne miasta częściowo będą pracować zdalnie.

Rzeszów

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Litewskiej już otwarty

RZESZÓW. Ośrodek powstał dla osób z otępieniami, w tym z chorobą Alzheimera.

Rzeszów

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy i 500+. Dyżur ekspertów ZUS w Rzeszowie

RZESZÓW. W poniedziałek (24.01) pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS, będą pełnili dyżur ekspercki poświęcony Rodzinnemu Kapitałowi Opiekuńczemu oraz Świadczeniu Wychowawczemu 500+.

Rzeszów

Budowa hali sportowej przy ILO w Rzeszowie. Potrzebne dodatkowe pieniądze

RZESZÓW. O przyznaniu dodatkowych środków z budżetu na budowę hali, zdecydują radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali program do wykrywania i oceny zaburzeń mowy w chorobie Parkinsona

​RZESZÓW. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach II naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

RZESZÓW. 52-letni mieszkaniec Rzeszowa najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjechały posypywarki

RZESZÓW Od rana służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg pracują na ulicach Rzeszowa.

Reklama