Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Wielkanocne jarmarki w Plazie. Inspiracje i pomysły na świąteczny stół

Dodano: 08.04.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy to wszystko będzie można znaleźć na jarmarkach świątecznych w CH Plaza Rzeszów. Z oferty regionalnych produktów będzie można skorzystać, aż do 15 kwietnia 2022 r.

Tydzień świątecznych jarmarków rozpocznie kiermasz przypraw, podczas którego będzie można kupić wyjątkowe przyprawy z różnych zakątków świata. Od 9 kwietnia 2022 r. CH Plaza Rzeszów rozpoczyna Wielkanocny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Imprezę jak co roku organizuje wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Na kiermaszu tradycyjnie będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na Wielkanocny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna. Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi.
Wszystkie produkty oferowane na Kiermaszu Ekonomii Społecznej w CH Plaza Rzeszów wykonane zostały przez podmioty ekonomii społecznej m.in. warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej czy spółdzielnie socjalne.
Reklama

Od 13 kwietnia w CH Plaza Rzeszów do 15 kwietnia odbędzie się Jarmark Wielkanocny, na którym również pojawią się świąteczne potrawy, rękodzieło artystyczne oraz ozdoby i dekoracje Wielkanocne.

Tydzień Jarmarków Wielkanocnych w CH Plaza Rzeszów potrwa do piątku 15 kwietnia 2022 r. Stoiska wszystkich wystawców można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Centrum od 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

Rzeszów

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

RZESZÓW.  Miasto negocjuje z formą Multidekor wykup napisu.

Rzeszów

Policjantki wsparły „Rzeszowski Klub Amazonek. Na konto stowarzyszenia wpłynęło 12 tys. zł

RZESZÓW. „Kobiety Kobietom” - kalendarz na 2020 rok - podbił serca darczyńców z całej Polski.

Rzeszów

Z Rzeszowa polecimy do Gdańska i Zadaru [ROZKŁAD LOTÓW]

RZESZÓW. Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. 

Rzeszów

Policjant z Rzeszowa z ministerialnym orderem za oddawanie krwi

RZESZÓW. Odznaczenie „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu” otrzymują krwiodawcy, którzy oddali co najmniej 20 litrów krwi.

Rzeszów

Tragiczny wypadek przy ul. Okulickiego. Mężczyznę przygniótł wózek widłowy

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6.00. 60-latek zmarł.

Rzeszów

Walka o parking trwa. Ratusz skieruje sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

RZESZÓW. Decyzją sejmiku województwa podkarparpackiego parking dla pojazdów przewożących odpady niebezpieczne znajdzie się przy ul. Ciepłowniczej.

Rzeszów

Z rzeszowskich przystanków znikną reklamy

RZESZÓW. ZTM przestaje dzierżawić miejsca reklamowe na przystankach.

Reklama