Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Wiemy, kto przebuduje stadion na osiedlu Przybyszówka

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie wybrał firmę, która zajmie się przebudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Realizacją zadania pn. „Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej” zajmie się wyłoniona w przetargu firma Loft Zen z Jawornika Polskiego. Prace wyceniono na blisko 470 tys. zł.

Inwestycja będzie realizowana w formule „zaprojektuj – wybuduj”, co oznacza, że wykonawca najpierw przygotuje dokumentacje projektową, a następnie wykona prace budowlane.

W ramach zadania powstaną dwie zadaszone trybuny. Każda z nich wyposażona zostanie w około 50 – 52 miejsca. W rejonie trybun wybudowane zostaną chodniki z kostki betonowej.

Od południowo - zachodniej strony boiska powstaną wysokie na 4 metry piłkochwyty. Ich długość wyniesie 90 metrów. Zabezpieczona zostanie również znajdująca się tam skarpa, zniszczona przez napływ wody z terenów położonych powyżej.

Częścią inwestycji jest również budowa wiaty drewnianej o wymiarach 5 x 7 metrów.

W rejonie boiska zasadzone zostaną także drzewa.

Wykonawca ma 9 miesięcy od dnia podpisania umowy na wykonanie zadania.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Rzeszów

Finał akcji patriotyczno - społecznej "Rzeszów dla Bohaterów '39"

RZESZÓW. Ponad 120 osób wzięło udział w finale akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39”, która zorganizowana została w rzeszowskich restauracjach na początku września br.

Rzeszów

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

Rzeszów

Jak będą jeździły autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW.1 i 2 listopada ZTM tradycyjnie uruchomi linie specjalne oraz wprowadzi kilka zmian w kursach linii regularnych. 

Rzeszów

W sobotę bezpłatne badania dla kobiet w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Panie będą mogły m.in. skonsultować się z lekarzem dermatologiem i dietetykiem, wykonać badania EKG, mammografię oraz cytologię. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zdrowa rodzina na jesień”.

Reklama