Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Wino, jedzenie, muzyka i fireshow. Carpathian Wine Fest na pożegnanie lata

Dodano: 29.09.2023 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Już w ten weekend miłośnicy czerwonego trunku będą mieli okazję ponownie spotkać się na świeżym powietrzu w fosie rzeszowskiego Zamku i delektować się smakami rzemieślniczych win z regionalnych winnic.
 
Fundacja Winopasja.pl wspólnie z rzeszowskim pubem FOSA na pożegnanie lata organizują kolejne wydarzenie pod szyldem „Carpathian Wine Fest”. Na miłośników wina czeka podróż po najbardziej smakowitych zakątkach podkarpackich (i nie tylko) winnic.
 
Winom towarzyszyć będą wspaniałe sery dostępne na stoisku „Ser jest Ser”, a dla „głodnych” nie tylko winiarskich wrażeń doskonała kuchnia w FOSIE i specjalnie przygotowane na to wydarzenie potrawy.
 
Reklama
Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje. W sobotę wieczorem zaplanowano występ zespołu No Stress - jazz trio. Z kolei w niedzielę od godz. 9:00 czeka na Was pyszne śniadanie w ramach targów śniadaniowych, a wieczorem coś specjalnego - o godzinie 19:00 wystąpi teatr ognia Insomnia.
 
Lista winnic, które pojawią się na festiwalu:
 
  • Winnica Amelie
  • Winnica Melancholia
  • Winnica Alabaster
  • Podkarpacka Manufaktura Wina
  • Winnica Rodziny Steckich
  • Piwnice Antoniego
  • Winnica Socha
  • Winnica Słowianki
  • Winnica Żak 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Protest śmieciarek” w Rzeszowie [FOTO]

RZESZÓW. Ul. Cieplińskiego przejechał „protest śmieciarek”. 

Rzeszów

Youtuber „Kiszak” pobił na Olszynkach nietrzeźwego mężczyznę. Teraz stanie przed sądem

RZESZÓW. OMZRiK informuje, że Prokuratura w Rzeszowie zapowiedziała skierowanie do sądu aktu oskarżenia z powodu popełnienia przestępstwa z art. 157 par. 2 kk.

Rzeszów

Dzisiaj ma odbyć się planowany „protest śmieciarek” w rejonie ronda Dmowskiego

RZESZÓW. Według nieoficjalnych informacji kierowcy mogą spodziewać się utrudnień już od godziny 13.00.

Rzeszów

Rzeszowianin na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o EU

RZESZÓW. Tegoroczna edycja, jak co roku, swój finał miała miejsce w Słupsku.

Rzeszów

Podziemna Trasa Turystyczna zamknięta od stycznia

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku. Wprowadzono ruch wahadłowy

RZESZÓW. Aktualnie odbywa tam się ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 14.30.

Reklama