Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Winyle, CD, rękodzieło, biżuteria i wiele więcej na kiermaszu w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 11.10.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W piątek i sobotę, 11-12 października w CH Plaza w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja kiermaszu „Niezła Sztuka”. Tym razem wzbogaconego o ofertę rękodzieła artystycznego.

Kiermasz w Plazie organizowany jest przez sklep muzyczny „Niezła Sztuka”. Jest to przedsięwzięcie cykliczne cieszące się dużym zainteresowaniem fanów. Jego główną część stanowi szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Na stoisku Niezłej Sztuki będzie także można również kupić książki, nie tylko o tematyce muzycznej, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Ponadto dla klientów dostępne będą stoiska z biżuterią, modą oraz obrazami lokalnych artystów. Najbliższy kiermasz w zostanie również wzbogacony o ofertę rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców bogatą ofertę swoich produktów zaprezentują przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sucharskiego w Rzeszowie.

Reklama

Na stoiskach będzie można znaleźć rozmaitości; od przedmiotów codziennego użytku po wyjątkowe ręcznie robione ozdoby i ubrania. Odzież ręcznie malowana, ubrania i przedmioty z haftem, wyroby szydełkowane i dodatki skórzane. Odwiedzając stoiska wystawców, będzie można kupić ręcznie robione i zdobione świece, figurki z bazy mydlanej, stroiki, mydła oraz ceramikę. Dostępna będzie także ręcznie robiona biżuteria i metaloplastyka, naturalne kosmetyki, obrazy, tace, stoliki kawowe i tablice florenckie.

Kiermasz „Niezła Sztuka” w rzeszowskiej Plazie odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę 11-12 października 2024 r. Stoiska wystawców zlokalizowane w atrium Centrum, będą dostępne dla kupujących w godz. 10:00 – 18:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Reklama