Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Wiosenne nowości w Plazie: nowi najemcy i strefa relaksu dla klientów

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów poszerza swoją ofertę handlową i usługową. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła marka Ochnik oraz biuro podróży Feniks Tour. Kolejną nowością jest stworzona z myślą o klientach strefa relaksu.

Nowi najemcy

Jednym dwóch nowych najemców, którzy otworzą swoje salony w CH Plaza jest polska marka Ochnik, oferująca galanterię i odzież skórzaną. W ofercie posiada także kolekcję tekstylną obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej, a także akcesoria podróżnicze i duży wybór walizek. Salon zostanie otwarty jeszcze wiosną 2025 roku na I piętrze Centrum i zajmie powierzchnię ponad 400 mkw.

Kolejnym nowy najemca które powiększyło portfolio Centrum jest biuro podróży Feniks Tour, które zdecydowało się na 3-letnią współpracę. Dzięki temu zwiększyła się oferta turystyczna centrum, umożliwiając klientom skorzystanie z licznych propozycji wakacyjnych i wyjazdów zagranicznych.

Reklama

Strefa Relaksu

W ostatnich tygodniach w Centrum zaaranżowana została nowa przestrzeń w postaci Strefy Relaksu. - W trosce o komfort i dobre samopoczucie Klientów, Plaza Rzeszów stworzyła nową, dedykowaną Klientom Strefę Relaksu. To przestrzeń, która ma na celu zapewnienie odwiedzającym chwili wytchnienia w trakcie zakupów oraz umożliwienie im spotkania się z bliskimi w nowoczesnym otoczeniu – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzień bez samochodu. Bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. W Rzeszowie jak i w wielu innych polskich i europejskich miastach trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jest to kampania Komisji Europejskiej podnosząca świadomość na temat zrównoważonej mobilności miejskiej.

Rzeszów

Nowy mural upamiętniający Tadeusza Nalepę [ZDJĘCIA]

RZESZOW. Malowidło powstało na ścianie o powierzchni 210 m2, na budynku przy ulicy Hetmańskiej 43. To właśnie w tym bloku Tadeusz Nalepa mieszkał w latach 1945 – 1955.

Rzeszów

Nowy parking przy lotnisku w Jasionce już otwarty

RZESZÓW/JASIONKA. Parking przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka zyskał dodatkowe 458 miejsc. Tym samym pojemność dotychczasowego zwiększyła się o ponad 50 procent.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na Placu Farnym zamknięto część parkingu

RZESZÓW. Parklet zamiast samochodów, strefy dla dzieci zamiast parkingów, poezja na przystankach MPK i bezpłatna komunikacja miejska – to część atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie ramach akcji.

Rzeszów

Znana marka jubilerska nowym najemcą w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W. Kruk dołącza do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Keen Property Management – zarządca Centrum – przedłużył również umowy najmu z markami Smyk, Vissavi, Esotiq, Yes oraz Verona.

Rzeszów

6 firm zainteresowanych budową PCLA w Rzeszowie

RZESZÓW. - Na pewno spośród nich wybierzemy tę, która stadion wybuduje – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w soboty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszowToMy.

Reklama