Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Wiosenne nowości w Plazie: nowi najemcy i strefa relaksu dla klientów

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów poszerza swoją ofertę handlową i usługową. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła marka Ochnik oraz biuro podróży Feniks Tour. Kolejną nowością jest stworzona z myślą o klientach strefa relaksu.

Nowi najemcy

Jednym dwóch nowych najemców, którzy otworzą swoje salony w CH Plaza jest polska marka Ochnik, oferująca galanterię i odzież skórzaną. W ofercie posiada także kolekcję tekstylną obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej, a także akcesoria podróżnicze i duży wybór walizek. Salon zostanie otwarty jeszcze wiosną 2025 roku na I piętrze Centrum i zajmie powierzchnię ponad 400 mkw.

Kolejnym nowy najemca które powiększyło portfolio Centrum jest biuro podróży Feniks Tour, które zdecydowało się na 3-letnią współpracę. Dzięki temu zwiększyła się oferta turystyczna centrum, umożliwiając klientom skorzystanie z licznych propozycji wakacyjnych i wyjazdów zagranicznych.

Reklama

Strefa Relaksu

W ostatnich tygodniach w Centrum zaaranżowana została nowa przestrzeń w postaci Strefy Relaksu. - W trosce o komfort i dobre samopoczucie Klientów, Plaza Rzeszów stworzyła nową, dedykowaną Klientom Strefę Relaksu. To przestrzeń, która ma na celu zapewnienie odwiedzającym chwili wytchnienia w trakcie zakupów oraz umożliwienie im spotkania się z bliskimi w nowoczesnym otoczeniu – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Co dalej z przebudową ronda Pobitno? Oferty na dokumentację projektową zbyt wysokie

RZESZÓW. Najtańsza oferta, przegotowana przez firmę z Warszawy, wynosi 1,4 mln zł.

Rzeszów

Ratusz pochwalił się nowymi „elektrykami” za ponad 350 tys. zł. Będą służyły do codziennej pracy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc: „Staramy się o to, żeby zachować ekologię, żeby nie zatruwać powietrza”.

Rzeszów

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

RZESZÓW. Pieszego potrąciła lancia, następnie w nią uderzył nadjeżdzający ford, po czym lancia wjechała w fiata pande.

Rzeszów

Trwa „odświeżanie” składu Asseco Resovii Rzeszów. Już czterech siatkarzy pożegnało się z zespołem

RZESZÓW. Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub i David Smith nie będą w przyszłym sezonie reprezentować rzeszowskiego klubu.

Rzeszów

Na ul. Ciepłowniczej zatrzymano mężczyznę z bronią i amunicją

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa.

Rzeszów

Chodniki w miejscach gdzie mieszkańcy wydeptali ścieżki? Jest interpelacja radnych

RZESZÓW. Interpelacje wystosowali radni Rozwoju Rzeszowa: Witold Walawender i Daniel Kunysz.

Rzeszów

Renowacja parku na Zalesiu rozpocznie się w przyszłym roku

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku ruszy przetarg na projekt. 

Rzeszów

Sprawdź jak będą kursować autobusy komunikacji miejskiej od 1 do 5 maja

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie.

Reklama