Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Witold Wiśniewski rezygnuje z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1

Dodano: 20.11.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Urząd Wojewódzki informuje o rezygnacji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1. Zastąpi go tymczasowo Tadeusz Pióro.

Zarząd województwa podkarpackiego przyjął wczoraj rezygnację Witolda Wiśniewskiego z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Dyrektor odchodzi za porozumieniem stron z dniem 19. listopada.

Jednocześnie zarząd powierzył obowiązki dyrektora tej placówki Tadeuszowi Pióro, który w latach 2013-2014 był członkiem zarządu województwa odpowiedzialnym za kwestię ochrony zdrowia. Ostatnio pracował w tym szpitalu jako pełnomocnik dyrektora.

Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala.
Źródło: Samorząd Województwa Podkarpackiego
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na moście Narutowicza będzie kładka kompozytowa dla rowerzystów

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Budowa ścieżek rowerowych jest naszym priorytetem”.

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Rzeszów

Dziecko samowolnie opuściło budynek przedszkola w Rzeszowie. Jest akt oskarżenia dla opiekunów

RZESZÓW. Akt oskarżenia skierowano przeciwko dyrektorce i asystentce nauczyciela w przedszkolu.

Rzeszów

Klub Kukiz15 w Rzeszowie o likwidacji OFE. Projekt uchwały złożona już w Sejmie

RZESZÓW. Projekt uchwały mówi o przekazaniu środków pozostałych w OFE na indywidualne konta.

Rzeszów

Wirtualny spacer po Rzeszowie bezpłatnie z okazji Święta Paniagi

RZESZÓW. Z okazji Święta Paniagi, dzięki aplikacji City Talks będzie można bezpłatnie odbyć wirtualne spacery po Rzeszowie.

Reklama