Włamywał się do piwnic przy ul. Langiewicza. 28-latek usłyszał trzy zarzuty
Dodano: 08.09.2020 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.
Do włamań dochodziło w sierpniu br. w blokach przy ul. Langiewicza. Włamywacz kradł elektronarzędzia. Łączna wartość skradzionego mienia wyceniona została na blisko 5 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu ze Śródmieścia oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Ci drudzy wytypowali podejrzanego, którym okazał się 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.
W ubiegły poniedziałek policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, jednak tam go nie zastali. Ostatecznie mężczyzna sam zgłosił się do komendy i został zatrzymany.
28-latek przyznał się do włamań. Jak zeznał, skradzione elektronarzędzia sprzedawał w lombardzie albo przypadkowym osobom. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionego mienia.
Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci ustalają, czy mężczyzna mógł dokonać innych włamań.
RZESZÓW. Na Placu Farnym w Rzeszowie odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone ze 150-leciem Rzeszowskiej Straży Pożarnej. W związku z tym kilka ulic w centrum Rzeszowa zostanie zamkniętych.
RZESZÓW. 33-latek kierujący oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował. Okazało się, że był pijany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.
RZESZÓW. Edukacyjny sad, bieżnia i pumptrack, to kolejne z kilkudziesięciu miejskich inwestycji w sport i rekreację, które powstaną w tym roku w naszym mieście.
RZESZÓW. Przy rzeszowskich ulicach zamontowanych zostanie kolejnych 77 nowych wiat przystankowych. Przebudowanych zostanie także część zatok autobusowych.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz