Włamywał się do piwnic przy ul. Langiewicza. 28-latek usłyszał trzy zarzuty
Dodano: 08.09.2020 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.
Do włamań dochodziło w sierpniu br. w blokach przy ul. Langiewicza. Włamywacz kradł elektronarzędzia. Łączna wartość skradzionego mienia wyceniona została na blisko 5 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu ze Śródmieścia oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Ci drudzy wytypowali podejrzanego, którym okazał się 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.
W ubiegły poniedziałek policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, jednak tam go nie zastali. Ostatecznie mężczyzna sam zgłosił się do komendy i został zatrzymany.
28-latek przyznał się do włamań. Jak zeznał, skradzione elektronarzędzia sprzedawał w lombardzie albo przypadkowym osobom. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionego mienia.
Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci ustalają, czy mężczyzna mógł dokonać innych włamań.
RZESZÓW. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się 15. edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiło się już blisko tysiąc osób. Zapisy cały czas trwają.
RZESZÓW. W ramach powstającego Centrum, uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy będą mogli skorzystać, m.in. z pomocy prawnej, urzędowej czy ze wsparcia humanitarnego oraz personalnego.
RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Robotniczej na osiedlu Zalesie. Trasa połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej.
RZESZÓW. Przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie stanie pomnik upamiętniający prof. Józefa Szajnę - wybitnego rzeszowskiego artysty, reżysera, scenografa oraz autora scenariuszy.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz