Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Włamywał się do piwnic przy ul. Langiewicza. 28-latek usłyszał trzy zarzuty

Dodano: 08.09.2020 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.

Do włamań dochodziło w sierpniu br. w blokach przy ul. Langiewicza. Włamywacz kradł elektronarzędzia. Łączna wartość skradzionego mienia wyceniona została na blisko 5 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu ze Śródmieścia oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Ci drudzy wytypowali podejrzanego, którym okazał się 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W ubiegły poniedziałek policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, jednak tam go nie zastali. Ostatecznie mężczyzna sam zgłosił się do komendy i został zatrzymany.

28-latek przyznał się do włamań. Jak zeznał, skradzione elektronarzędzia sprzedawał w lombardzie albo przypadkowym osobom. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionego mienia.

Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci ustalają, czy mężczyzna mógł dokonać innych włamań.

 
Źródło: fot. KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwszy krok do powstania aquaparku w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczęły się konsultacje rynkowe dotyczące budowy parku wodnego w Rzeszowie. To pierwszy etap w realizacji wyczekiwanej inwestycji.

Rzeszów

Nowe pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie ustawione zostały cztery kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 35 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

26-latek z Rzeszowa aresztowany za posiadanie narkotyków

RZESZÓW. Podczas kontroli samochodu na al. Niepodległości, rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów narkotyków – mefedron, amfetaminę i marihuanę.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Budach Głogowskich. Nie żyje 49-letni rowerzysta

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w Budach Głogowskich w powiecie rzeszowskim. Kierujący osobową skodą śmiertelnie potrącił rowerzystę.

Rzeszów

Kot z rury ciepłowniczej uratowany

RZESZÓW. Wczoraj po południu, po 10 dniach akcji służb i wolontariuszy udało się wyswobodzić kota, który utknął w rurze ciepłowniczej.

Rzeszów

Będzie rewitalizacja Koszar Kraińskiego. Konserwator zabytków odbył wizję lokalną

RZESZÓW. Jak poinformował Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Przemyślu, trwają działania mające na celu rewitalizację tzw. Koszar Kraińskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Spotkanie na temat zieleni miejskiej. To już dziś

RZESZÓW. Dziś o 17 rozpocznie się spotkanie w formie dyskusji otwartej na temat zieleni miejskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Kot w rurze ciepłowniczej. Trwa akcja ratunkowa

RZESZÓW. Od ponad tygodnia trwają działania mające na celu uwolnić kota, który utknął w rurze przy ul. Ciepłowniczej. Wiadomo już, gdzie dokładnie się znajduje.

Reklama