Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Włamywał się do piwnic przy ul. Langiewicza. 28-latek usłyszał trzy zarzuty

Dodano: 08.09.2020 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.

Do włamań dochodziło w sierpniu br. w blokach przy ul. Langiewicza. Włamywacz kradł elektronarzędzia. Łączna wartość skradzionego mienia wyceniona została na blisko 5 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu ze Śródmieścia oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Ci drudzy wytypowali podejrzanego, którym okazał się 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W ubiegły poniedziałek policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, jednak tam go nie zastali. Ostatecznie mężczyzna sam zgłosił się do komendy i został zatrzymany.

28-latek przyznał się do włamań. Jak zeznał, skradzione elektronarzędzia sprzedawał w lombardzie albo przypadkowym osobom. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionego mienia.

Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci ustalają, czy mężczyzna mógł dokonać innych włamań.

 
Źródło: fot. KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach. Wkrótce w Rzeszowie otwarcie RoboLAB

PODKARPACIE. Wczoraj na Politechnice Rzeszowskiej podpisano porozumienie dotyczące utworzenia w Rzeszowie RoboLABu.

Rzeszów

Nowy pojazd dla rzeszowskich strażaków

RZESZÓW. Rzeszowscy strażacy zyskali nową drabinę mechaniczną marki Rosenbauer model L42A-XS. Zakup pojazdu o wartości około 2,5 mln zł., został współfinansowany ze środków unijnych.

Rzeszów

Psie wybiegi w Rzeszowie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W poniedziałek, 8 marca 2021 r. ruszyły wiosenne porządki na terenie wybiegów dla psów. Do końca miesiąca miejsca te będą nieczynne.

Rzeszów

Zespół PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

RZESZÓW. To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce w kategorii Business Presentation podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020. 

Rzeszów

Zaginęła 48-letnia mieszkanka Racławówki. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Zaginiona to Dorota Majkut, mieszkanka Racławówki. Zaginęła dziś rano. 

Rzeszów

System do rehabilitacji rąk stworzony na Politechnice Rzeszowskiej doceniony w konkursie „StudentWynalazca”

RZESZÓW. Autorem systemu jest Paweł Gmiterk, student mechatroniki oraz dr. inż. Jacka S. Tutaka z Katedry Mechaniki Stosowanej i Robotyki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama