Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW. 20 sierpnia po raz ostatni skorzystamy z bezpłatnego parkingu przy lotnisku w Jasionce. System opłat zacznie funkcjonować od godz. 04.00 w dniu 21 sierpnia br. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Dotychczas lotnisko w Jasionce posiadało bezpłatny parking. Taki stan rzeczy utrzymywał się dzięki dofinansowaniu inwestycji ze środków publicznych. Po analizie prawnej inwestycji okazuje się, że okres ochronny minął i zarząd lotniska może wprowadzić opłaty za korzystanie z parkingu, które zaczną obowiązywać 21 sierpnia br. od godz. 04.00.

Parking został podzielony na dwie strefy: parking krótkoterminowy niestrzeżony (P1) zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie terminala pasażerskiego oraz parking długoterminowy niestrzeżony (P2) zlokalizowany od strony zachodniej terminala pasażerskiego. Na parkingu P1 znajduje się 560 miejsc, natomiast parking P2 zdoła pomieścić 297 pojazdów.



Cennik:


 
 
Źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Władze Rzeszowa prowadzą rozmowy dyplomatyczne w sprawie Ukrainy

​RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek prowadzi rozmowy z dyplomatami z całego świata, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji uchodźców i wspierać Ukrainę w walce z agresją rosyjską.

Rzeszów

Zbiórka darów dla Ukrainy. Aktualna lista potrzeb [3.03.2022]

RZESZÓW. Leki, materiały opatrunkowe oraz żywność – to aktualnie najbardziej potrzebne dary dla Ukraińców, zbierane w punktach RDK na terenie Rzeszowa.

Rzeszów

Fundacja Felineus z pomocą dla zwierząt z Ukrainy

RZESZÓW. Rzeszowska Fundacja Felineus włączyła się w akcję pomocy zwierzętom z Ukrainy. Trwa zbiórka pieniędzy oraz artykułów dla psów i kotów.

Rzeszów

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

RZESZÓW. 54-letni kierowca z Rzeszowa uciekał przed policjantami ulicami miasta. Kiedy w końcu udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany. Miał ponad 2 promile.

Rzeszów

Prezentacja nowego motocykla Game Over Cycles w restauracji Lord Jack

RZESZÓW. Przez cały weekend w restauracji Lord Jack na rzeszowskim Rynku, będzie można podziwiać nowy motocykl firmy Game Over Cycles.

Rzeszów

Komunikat Urzędu Miasta! Transport dla uchodźców z Ukrainy do Wieliczki. Mogą zgłaszać się matki z dziećmi

RZESZÓW. Dzisiaj (2.03) o godzinie 12:00 spod dworca kolejowego Rzeszów Główny, w ramach relokacji rządowej, wyjadą dwa autobusy, które zabiorą oczekujących uchodźców z Ukrainy do Wieliczki.

Rzeszów

W samo południe w Rzeszowie zabrzmi hymn Ukrainy

RZESZÓW. W środę, 2 marca o godz. 12:00 z głośników umieszczonych na ratuszu rozlegnie się hymn Ukrainy.

Rzeszów

Kolejne tiry z darami wyjechały z Rzeszowa na Ukrainę. Zbiórka cały czas trwa

RZESZÓW. Cztery tiry wypełnione darami wyjechały wczoraj wieczorem z Rzeszowa na Ukrainę.

Reklama