Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Wracał z Rzeszowa do Łańcuta mając ponad 3,6 promila

Dodano:

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie
RZESZÓW. 35-letni kierowca BMW podczas powrotu samochodem z Rzeszowa do Łańcuta dwukrotnie uszkodził swój pojazd. Okazało się, że miał ponad 3,6 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, teraz za swój czyn odpowie przed sądem.
 

Wczoraj około godz. 16:00 policjanci z funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, otrzymali zgłoszenie o kierowcy BMW, który w Rzeszowie wjechał do przydrożnego rowu i uszkodził swój pojazd. Z informacji wynikało, że mężczyzna kierujący samochodem jest pod wpływem alkoholu i pojechał dalej w kierunku Łańcuta.
 
Policjanci natrafili na wskazany samochód w miejscowości Kraczkowa. Stał zaparkowany na parkingu przed jednym ze sklepów spożywczych. Jak się okazało, kierujący pojazdem wjechał także w metalowy słupek ogrodzenia parkingu, ponownie uszkadzając swój samochód.
 
Właścicielem pojazdu okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Badanie wykazało u niego ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie.
 
35-latkowi odebrano prawo jazdy. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

 
Źródło: KPP W Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z firmą Budimex na realizację Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Wartość inwestycji to blisko 74 mln zł.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim zaczynają montować nowe słupy oświetleniowe

RZESZÓW. Przebudowa Stadionu Miejskiego Stal na ostatniej prostej. Wykonawca rozpoczyna montaż nowego oświetlenia. Wszystkie prace mają zakończyć się do 25 lutego br.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej mieszkanki Rzeszowa

RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej 63-letniej mieszkanki Rzeszowa trwały 6 tygodni. W poniedziałek jej ciało znaleziono w Wisłoku na terenie powiatu łańcuckiego. Rodzina potwierdziła tożsamość kobiety.

Rzeszów

Ruszyły konsultacje ws. zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. W poniedziałek 8 lutego rozpoczęły się konsultacje z mieszkańcami Rzeszowa, dotyczące poszerzenia miasta. Konsultacje potrwają do końca lutego.

Rzeszów

Na razie nie zamkną ul. Siemieńskiego. Rozkład jazdy autobusów bez zmian

RZESZÓW. „W związku z obfitymi opadami śniegu zaplanowane na poniedziałek, na godz. 12:00, zamknięcie dla ruchu odcinka ul. Siemieńskiego w Rzeszowie zostało przesunięte.”

Rzeszów

Zaginął 25-letni Mariusz Michalik. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy poszukują zaginionego Mariusza Michalika. 25-latek w styczniu wyszedł z mieszkania przy ul. Grabskiego i od tamtej pory nikt go nie widział. Nie nawiązał też z...

Rzeszów

Nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Ponad 50 milionów złotych zostanie przeznaczone na inwestycje w porcie lotniczym Rzeszów – Jasionka.

Rzeszów

Uszkodził dwa auta na ul. Grottgera. Był pijany

RZESZÓW. Ponad 3,5 promila alkoholu miał kierowca mazdy, który uszkodził dwa samochody na ul. Grottgera.

Reklama