Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Wybuch gazu w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Ewakuacja mieszkańców

Dodano:

fot. KM PSP Rzeszów
fot. KM PSP Rzeszów
RZESZÓW. W jednym w mieszkań w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte 5 na osiedlu Dąbrowskiego, doszło do eksplozji gazu. Na miejsce skierowano 10 zastępów straży pożarnej.

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, do wybuchu doszło około godz. 7:15. Mężczyzna, który w momencie eksplozji przebywał w mieszkaniu, został zabrany do szpitala.

Konieczna była ewakuacja 16 osób z sąsiednich mieszkań. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej. 


 
Źródło: KM PSP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zamknięto Podziemną Trasę Turystyczną. Po otwarciu stanie się drugim „Hydropolis”?

RZESZÓW. Cała inwestycja kosztować będzie prawie 22 mln zł.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00.

Rzeszów

Miasto szykuje się do rozbudowy szkoły na os. Matysówka

RZESZÓW. Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na os. Matysówka.

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Rzeszów

Jak spędzić ferie na sportowo w Rzeszowie?

RZESZÓW. 13 stycznia ruszają „Ferie na sportowo", zorganizowane przez Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Reklama