Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Wybuch gazu w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Ewakuacja mieszkańców

Dodano: 20.12.2023 r.

fot. KM PSP Rzeszów
fot. KM PSP Rzeszów
RZESZÓW. W jednym w mieszkań w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte 5 na osiedlu Dąbrowskiego, doszło do eksplozji gazu. Na miejsce skierowano 10 zastępów straży pożarnej.

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, do wybuchu doszło około godz. 7:15. Mężczyzna, który w momencie eksplozji przebywał w mieszkaniu, został zabrany do szpitala.

Konieczna była ewakuacja 16 osób z sąsiednich mieszkań. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej. 


 
Źródło: KM PSP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Zatrucie tlenkiem węgla. 48-latkowi pomógł brat

RZESZÓW. Przed nami okres jesienno-zimowy, a co się z tym wiąże kolejny sezon grzewczy. 

Rzeszów

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. 

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Rzeszów

Temat korków w mieście na najbliższej sesji Rady Miasta. Pomysły zaprezentują radni PiS

RZESZÓW. Dwie propozycje już wcześniej przedstawiało Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Reklama