Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Krakowa. Jedna osoba została zabrana na badania.

Wypadek miał miejsce o godz. 09.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarówką zderzył się z samochodem dostawczym. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowością Mrowla i Świlcza.

„Kierujący fiatem ducato najechał na tył samochodu ciężarowego marki man, którego kierowca zatrzymał się przy zjeździe Rzeszów Zachód. W wyniku zdarzenia do szpitala pojechał kierujący fiatem” – wyjaśnia podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Zewnętrzny pas ruchu, w kierunku Krakowa jest zablokowany: „Utrudniania na tym odcinku potrwają nawet do godz. 12.00”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa zamieszkają pszczoły

RZESZÓW. Już wkrótce na dachu Galerii Rzeszów zamieszka niemal pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Od stycznia 2021 r. zmiany w gospodarce odpadami

RZESZÓW. Rady Miasta podjęła decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców. Na jakie zmiany muszą przygotować się Rzeszowianie?

Rzeszów

Trwają prace na stacji Rzeszów Główny. Do dwóch nowych peronów dołączy trzeci

RZESZÓW. Wykonawca realizuje prace przy peronie 3 oraz kontynuuje roboty w przejściu podziemnym.  Przy wiadukcie na ul. Batorego układane są tory.

Rzeszów

Rondo na Śródmieściu im. prof. Bartoszewskiego

RZESZÓW. Radni zdecydowali. Rondo na Staromieściu będzie nosić imię prof. Władysława Bartoszewskiego.

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Rzeszów

Na os. Słocina powstanie rondo. Ma pomóc w rozładowaniu korków

RZESZÓW. O rozpoczęcie inwestycji zabiegali rzeszowscy radni. 

Rzeszów

Parking wielopoziomowy na Podpromiu coraz bliżej

RZESZÓW. Siedem firm jest zainteresowanych stworzeniem projektu wielopoziomowego parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie. 

Reklama