Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

Dodano: 07.02.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Krakowa. Jedna osoba została zabrana na badania.

Wypadek miał miejsce o godz. 09.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarówką zderzył się z samochodem dostawczym. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowością Mrowla i Świlcza.

„Kierujący fiatem ducato najechał na tył samochodu ciężarowego marki man, którego kierowca zatrzymał się przy zjeździe Rzeszów Zachód. W wyniku zdarzenia do szpitala pojechał kierujący fiatem” – wyjaśnia podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Zewnętrzny pas ruchu, w kierunku Krakowa jest zablokowany: „Utrudniania na tym odcinku potrwają nawet do godz. 12.00”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Magia nauki po zmroku - 10 października wyjątkowa noc na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Eksperymenty, pokazu naukowe, wykłady i zwiedzanie w blasku księżyca - tak będzie wyglądać IX edycja Nocy Nauki na Politechnice Rzeszowskiej. Udział w wydarzeniu nie wymaga rejestracji, a wstęp jest bezpłatny.

Rzeszów

Wyrok w sprawie zabójstwa 84-letniej mieszkanki Hyżnego. 51-latek skazany na 25 lat więzienia

RZESZÓW. Po ponad dwóch latach od tragicznych wydarzeń w Hyżnem, zapadł wyrok w sprawie 51-letniego Sławomira D. Mężczyzna został uznany za winnego gwałtu i zabójstwa 84-letniej mieszkanki miejscowości.

Rzeszów

Tajwan wsparł finansowo rzeszowską kulturę. Ponad 340 tys. zł dla Estrady Rzeszowskiej

RZESZÓW. Estrada Rzeszowska wzbogaciła swoje zaplecze techniczne dzięki środkom przekazanym przez Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej w Polsce (Taipei Representative Office in Poland).

Rzeszów

Ta ważna droga w Rzeszowie ma być gotowa jeszcze w tym roku. Zobacz postęp prac [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace przy budowie nowej drogi w południowo-wschodniej części miasta. Chodzi o połączenie ulicy Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Inwestycja ma zakończyć się jeszcze w tym roku. Na jakim etapie są obecnie...

Rzeszów

Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z ul. Krzyżanowskiego

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do której doszło dziś na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego i Paderewskiego. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej i trafiły do szpitala.

Rzeszów

Rozbudowa rzeszowskiego „elektronika” na ostatniej prostej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace związane z rozbudową Zespołu Szkół Elektronicznych przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Powstał nowy budynek, a stary został wyremontowany. Koszt inwestycji to nieco ponad 10,6 mln zł.

Rzeszów

Wypadek na S19 w Trzebusce. 2 osoby ranne, utrudnienia w ruchu

W godzinach porannych na odcinku drogi ekspresowej S19 w Trzebusce doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Wprowadzono objazdy.

Reklama