Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

Wypadek na autostradzie A4 w Świlczy. 3 osoby ranne, utrudnienia w ruchu

Dodano: 31.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Na autostradzie A4 w Świlczy doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały 3 osoby. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

Informacja o zdarzenia dotarła do dyżurnego miejskiej komendy po godz. 10:40. Na miejsce skierowano ekipę wypadkową. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letni kierowca forda (mieszkaniec pow. chrzanowskiego) jadąc lewym pasem autostrardy A4 w kierunku Rzeszowa, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jadącego przed nim citroena.

W wypadku ranne zostały trzy osoby – kierowca forda oraz dwoje pasażerów. Wszyscy trafili do szpitala.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 01.11.2025, godz. 15:39
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

CM Medyk otworzyło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Centrum Medyczne Medyk uruchomiło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy. Obiekt funkcjonuje na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 26 na 27 marca 2022 r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej powstanie mural upamiętniający Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska ogłosiła konkurs na projekt muralu inspirowanego osiągnięciami Ignacego Łukasiewicza – patrona uczelni. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2022 r.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstały pokoje wyciszeń

RZESZÓW. Pomieszczenia te służą do wewnętrznego wyciszenia się i uspokojenia. 

Rzeszów

Jest umowa na rozbudowę rzeszowskiego łącznika autostrady A4

RZESZOW. Władze Powiatu Rzeszowskiego podpisały z firmą STRABAG umowę na I etap rozbudowy rzeszowskiego łącznika autostrady A4. Prace rozpoczną się już tej wiosny. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2023 roku.

Rzeszów

VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie ponownie w Rzeszowie

RZESZÓW. Hasło tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych brzmi „Ósmoklasisto, przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!”.

Rzeszów

ZTM likwiduje część przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Od soboty (19.03) Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przywrócił kilkanaście przystanków stałych na terenie miasta.

Rzeszów

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

Reklama