Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Wypadek na autostradzie A4 w Świlczy. 3 osoby ranne, utrudnienia w ruchu

Dodano: 31.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Na autostradzie A4 w Świlczy doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały 3 osoby. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

Informacja o zdarzenia dotarła do dyżurnego miejskiej komendy po godz. 10:40. Na miejsce skierowano ekipę wypadkową. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letni kierowca forda (mieszkaniec pow. chrzanowskiego) jadąc lewym pasem autostrardy A4 w kierunku Rzeszowa, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jadącego przed nim citroena.

W wypadku ranne zostały trzy osoby – kierowca forda oraz dwoje pasażerów. Wszyscy trafili do szpitala.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 01.11.2025, godz. 15:39
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Korekty w świątecznych kursach autobusów MPK

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził korekty do okołoświątecznego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Do Rzeszowa dotarł pierwszy autobus na gaz

RZESZÓW. 60 autobusów gazowych Autosan zasili tabor MPK w Rzeszowie. Pierwszy z nich już został dostarczony.

Rzeszów

W święta zmiany terminu odbioru odpadów

RZESZÓW. MPGK Rzeszów poinformowało o zmianach terminów odbioru odpadów komunalnych w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Pędził 208 km/h na rzeszowskim odcinku DK97

RZESZÓW. Rzeszowska grupa SPEED ponownie w akcji.

Rzeszów

W Rzeszowie kolejne przypadki łamania zakazów. 500 zł mandatu za spotkanie przy Lisiej Górze

RZESZÓW. W ciągu dwóch dni bieżącego tygodnia, rzeszowscy policjanci interweniowali 18 razy.

Rzeszów

Koronawirus. Studenci WSIiZ otrzymają wsparcie

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządza w Rzeszowie zaoferowała pomoc socjalną dla studentów. 

Rzeszów

2,5 promila miał kierowca ujęty przez świadka na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, uniemożliwił kontynowanie jazdy pijanemu kierowcy peugeota. 

Reklama