Rzeszów - Poniedziałek, 13.04.2026
Reklama

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

Dodano: 05.03.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Cztery samochody brały udział w porannym wypadku w Krasnem. Jeden z uczestników zdarzenia - 23-letni kierowca bmw - trafił do szpitala.

Policja o zdarzeniu została poinformowana tuż przed godz. 7.00. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94, na początku Krasnego, w pobliżu Auchan.

Ze  wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący passatem wyjeżdżał na dk 94 od strony Malawy i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi, który chcąc uniknąć kolizji odbił na przeciwny pas, gdzie zderzył się z innym pojazdem marki audi.

Jedynym poszkodowanym w całym zdarzeniu został 23-letni kierowca bmw, który poruszał się za audi i chcąc uniknąć kolizji odbił w stronę krawężnika i uderzył w znak. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, straż pożarna oraz pomoc medyczna. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały do godz. 10.00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Mobilny Urzędnik" pomaga załatwić sprawy bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Od 31 marca 2022 r. w Rzeszowie realizowany jest projekt pn. „Mobilny Urzędnik”. Dzięki usłudze, osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy do przebudowy

RZESZÓW. Jedno z najmocniej obciążonych ruchem skrzyżowań w Rzeszowie zostanie przebudowane. W planach jest budowa ronda oraz wiaduktu.

Rzeszów

Rozbudują skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Powstanie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Ogłoszono przetarg na wybór firmy, która przebuduje skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Częścią tej inwestycji będzie budowa sygnalizacji świetlnej, która ułatwi m.in. wyjazd z ul. Mieszka I na ul. Lwowską.

Rzeszów

Największy cmentarz w Rzeszowie zostanie rozbudowany

RZESZÓW. Kolejne kwatery powstaną na 8 hektarach terenu, od strony ulicy Polnej.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem marki suzuki. 

Rzeszów

W weekend 8. Rajd Rzeszowiak. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wyścigi odbywać się będą w gminach Boguchwała i Lubenia.

Rzeszów

Duża inwestycja drogowa na osiedlu Budziwój

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie dokumentacji dla budowy i rozbudowy ulic na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Budziwojskiej.

Rzeszów

Więcej pasażerów na lotniku w Jasionce

JASIONKA. W kwietniu br. z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 49 tys. podróżnych.

Reklama