Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Cztery samochody brały udział w porannym wypadku w Krasnem. Jeden z uczestników zdarzenia - 23-letni kierowca bmw - trafił do szpitala.

Policja o zdarzeniu została poinformowana tuż przed godz. 7.00. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94, na początku Krasnego, w pobliżu Auchan.

Ze  wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący passatem wyjeżdżał na dk 94 od strony Malawy i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi, który chcąc uniknąć kolizji odbił na przeciwny pas, gdzie zderzył się z innym pojazdem marki audi.

Jedynym poszkodowanym w całym zdarzeniu został 23-letni kierowca bmw, który poruszał się za audi i chcąc uniknąć kolizji odbił w stronę krawężnika i uderzył w znak. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, straż pożarna oraz pomoc medyczna. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały do godz. 10.00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie?

RZESZÓW. Ponad 11,1 tys. zł – to średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie - wynika z danych firmy RynekPierwotny.pl. Najdroższe są kawalerki – średnio 12,3 tys. zł za metr.

Rzeszów

Zielone szaleństwo w Rzeszowie. W weekend Festiwal Roślin

RZESZÓW. Festiwal Roślin powraca do stolicy Podkarpacia. Dwudniowe święto miłośników roślin odbędzie się w hali Podpromie. W ofercie kilkaset gatunków, w tym wiele nowości.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Jakie atrakcje dla mieszkańców?

Powrót JelczTour, bezpłatna komunikacja miejska, pokazy artystyczne, piknik na zajezdni MPK to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, który potrwa od poniedziałku (16.09) do niedzieli (22.09).

Rzeszów

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Dwie osoby w szpitalu

TYCZYN. Około godz. 7:00 w Tyczynie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Ich życia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Nowy system parkowania w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W poniedziałek, 16 września 2024 r. uruchomiony zostanie system parkometrów i dozoru parkingów w centrum handlowym Plaza. Obejmie on wszystkie strefy parkingowe Centrum. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 9 parkometrów.

Rzeszów

"Każdy ma swoje podium" - Narodowy Dzień Sportu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie będą odbywały się w różnych częściach miasta od piątku do niedzieli (13-15 września).

Rzeszów

Harley On Tour 2024 w Rzeszowie. Dwudniowa impreza dla miłośników dwóch kółek

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 14 i 15 września, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2024.

Reklama