Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Wypadek na rzeszowskiej zaporze. Zderzyły się dwa samochody

Dodano: 20.03.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed południem na Moście Karpackim w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. 84-letni kierowca peugeota zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężyczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (20.03) po godz. 11:30 na al. Powstańców Warszawy. Jak informuje policja, 84-letni mężczyzna kierujący samochodem marki peugeot, jadąc od strony al. Armii Krajowej, z niewyjaśnionego powodu zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy. Nieprzytomnego z pojazdu wyciągnął kierowca autobusu MPK, który rozpoczął jego reanimację i kontynuował ją do przyjazdu służb medycznych. 84-latek trafił do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 

Fordem podróżowała 21-letnia kobieta wraz z pasażerką. Na szczęście nie doznały żadnych obrażeń.

Na miejscu pracują policjanci, którzy przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady, w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Ruch kołowy jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie. Jest szansa na rekord frekwencji [TRASA]

RZESZÓW. Do tegorocznego biegu zgłosiło się prawie 2000 osób. Jeżeli wszystkie dobiegną do mety, padnie rekord frekwencji rzeszowskiego biegu.

Reklama