Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Wypadek na S19 w Trzebusce. 2 osoby ranne, utrudnienia w ruchu

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W godzinach porannych na odcinku drogi ekspresowej S19 w Trzebusce doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Wprowadzono objazdy.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło około godz. 8:00 na remontowanym odcinku S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim, na wysokości miejscowości Trzebuska.

Na miejscu pracują służby. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca osobowego BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Audi. W wypadku ranni zostali obaj kierowcy, przetransportowano ich do szpitali w Rzeszowie i Leżajsku. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Wstępne informacje wskazują na to, że kierowca BMW najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Mundurowi kierują samochody na objazdy.

Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać nawet kilka godzin.


Źródło: GDDKiA, KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Parki kieszonkowe, parklety i park linowy w budżecie Rzeszowa na 2022 rok

RZESZÓW. Inwestycje w tereny zielone, rekreację i sport to najważniejsza część przyszłorocznego budżetu Rzeszowa. W planach jest m.in. budowa kolejnych parków oraz wykup terenów Kopca Konfederatów Barskich na cele wypoczynkowe.

Rzeszów

Domki dla jeży w miejskich parkach. Na wniosek mieszkańców

RZESZÓW. W rzeszowskich parkach dobiega końca akcja rozstawiania domków dla jeży. W sumie będzie 100 takich drewnianych budek.

Rzeszów

Ciała małżonków w mieszkaniu w Rzeszowie. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa: 70-letniego mężczyzny i 65-letniej kobiety.

Rzeszów

Z Rzeszowa na Maderę, Majorkę i Fuerteventurę. Nowa wakacyjna oferta ITAKI

​RZESZÓW/JASIONKA. Z biurem podróży ITAKA, poza tradycyjnymi kierunkami, jak Turcja, Bułgaria, Grecja czy Albania, już w przyszłym roku będzie można polecieć z Rzeszowa także do nowych, atrakcyjnych miejsc – Fuerteventury, Majorki albo...

Rzeszów

Darmowe posiłki dla potrzebujących. W Rzeszowie ruszyła akcja „Autobus ciepła”

RZESZÓW. W poniedziałek w Rzeszowie ruszyła akcja rozdawania ciepłych posiłków potrzebującym. Akcja #AutobusCiepła potrwa do połowy marca.

Rzeszów

Projekt budżetu Rzeszowa na 2022 r. Ponad 350 mln zł na inwestycje

RZESZOW. Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne, Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki czy hala sportowa przy ul. Towarnickiego powstaną w ramach przyszłorocznego budżetu Rzeszowa. 

Rzeszów

Zadaszone wiaty rowerowe przy dwóch rzeszowskich szkołach

RZESZÓW. Dwa zadaszone parkingi rowerowe powstaną wkrótce w Rzeszowie. Miasto szuka już wykonawcy konstrukcji.

Rzeszów

Złodziej katalizatorów zatrzymany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Od lipca mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory w przynajmniej ośmiu autach.

Reklama