Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Wypadek na ul. Gromskiego w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 10.05.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Trzy samochody zderzyły się na ul. Gromskiego na osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Ranne zostały dwie osoby. Ich życiu, nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło przed godz. 8:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-latka kierująca seatem, wyjeżdżając z drogi wewnętrznej ulicy Krogulskiego, chcąc jechać na wprost, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem. Na skutek zderzenia pojazdów citroen siłą odrzutu został przemieszczony na forda, którym kierował 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W wypadku ucierpiały dwie osoby: 30-letni kierowca citroena i jego 35-letni pasażer, Obaj trafili do szpitala.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.05.2024, godz. 16:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Źle się poczuł i uderzył autem w metalowy garaż. Trafił do szpitala

RZESZÓW. 36-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowy garaż. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych

RZESZÓW. Wymieniane są wiaty, a na zatokach w miejsce asfaltu wylewany jest specjalny beton odporny na powstawanie kolein.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Rzeszów

Wielkanocny jarmark na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W programie m.in. występy polskich i ukraińskich artystów, poczęstunek, warsztaty tematyczne i zagroda z żywymi królikami.

Rzeszów

W Rzeszowie przybędzie 500 nowych drzew

RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.

Reklama