Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej. 58-latka trafiła do szpitala

Dodano: 11.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Doszło do wypadku w pobliżu szpitala MSWiA na ul. Krakowskiej. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Jedna osoba wymagała dalszej hospitalizacji.

Do wypadku doszło ok. godziny 7.40 na ul. Krakowskiej. Z ustaleń policji wynika, że kierujący mitsubishi - 41-latek z Głogowa Młp. - wyjeżdżając spod szpitala MSWiA, na zawrotce w kierunku centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 58-letniej kobiecie jadącej fordem.

„W wyniku zderzenia kierująca fordem doznała urazu i została przewieziona do szpitala” – informuje oficer prasowy komendanta miejskiego, Adam Szeląg.

W związku z całym zajściem nie było utrudnień w ruchu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwszy samolot z Wenecji wylądował w Jasionce. Rusza nowe połączenie

RZESZÓW. LOT uruchomił wakacyjne połączenie do Wenecji. Czy nowy kierunek będzie hitem tegorocznych wakacji?

Rzeszów

Przy al. Lubomirskich staną nowe ławki

RZESZÓW. Jedno i dwustronne ławki zastąpią te stare, wysłużone.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w okresie święta Bożego Ciała?

RZESZÓW. W święto Bożego Ciała, autobusy komunikacji miejskiej pojadą jak w niedzielę, natomiast dzień później jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej.  

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie "Moc Odkrywców" - święto nauki dla małych i dużych

RZESZÓW. Miasteczko Piknikowe zlokalizowane będzie tradycyjnie wokół głównego budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacyjny w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. Punkt działał będzie w każdy wtorek w godz. 10.00 do 18.00.

Rzeszów

Nowe przejazdy rowerowe na pięciu rzeszowskich skrzyżowaniach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie przejazdów dla rowerzystów na pięciu skrzyżowaniach, w tym m.in. al. Piłsudskiego z al. Cieplińskiego i al. Powstańców Warszawy z ul. Hetmańską.

Rzeszów

Rekordowy ruch pasażerski w Jasionce. Wakacyjną ofertę uzupełnią loty do Rijeki

RZESZÓW/JASIONKA. Podrzeszowskie lotnisko odnotowuje kolejne rekordy. W wakacje będzie obsługiwać aż 23 kierunki. Nowością będzie chorwacka Rijeka.

Reklama