Rzeszów - Sobota, 29.08.2026
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej. 58-latka trafiła do szpitala

Dodano: 11.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Doszło do wypadku w pobliżu szpitala MSWiA na ul. Krakowskiej. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Jedna osoba wymagała dalszej hospitalizacji.

Do wypadku doszło ok. godziny 7.40 na ul. Krakowskiej. Z ustaleń policji wynika, że kierujący mitsubishi - 41-latek z Głogowa Młp. - wyjeżdżając spod szpitala MSWiA, na zawrotce w kierunku centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 58-letniej kobiecie jadącej fordem.

„W wyniku zderzenia kierująca fordem doznała urazu i została przewieziona do szpitala” – informuje oficer prasowy komendanta miejskiego, Adam Szeląg.

W związku z całym zajściem nie było utrudnień w ruchu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę sprint rowerowy w Rzeszowie. Zamkną fragment ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Ulica Hetmańska na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Ulica Findysza będzie oświetlona

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku około 360-metrowy fragment ulicy Findysza na osiedlu Słocina zostanie oświetlony. Miasto poszukuje wykonawcy.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego. Sprawca miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Mężczyzna został zatrzymany przez pełniących służbę żołnierzy.

Rzeszów

Wybrano zarząd Społecznej Rady Kultury. Na czele Ilona Dusza - Kowalska

RZESZÓW. Społeczna Rada Kultury działająca przy prezydencie miasta Rzeszowa rozpoczyna działalność. Wybrano 9 osobowy zarząd, na którego czele stanęła Ilona Dusza - Kowalska.

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na studia w WSIiZ

RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23. Zgłoszenia potrwają do końca lipca.

Rzeszów

Kolejne wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie pół miliona złotych otrzymały kolejne organizacje pozarządowe na realizację zadań w Rzeszowie. Z zadań tych skorzysta ponad 10 tys. uczestników.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowę na opracowanie studium wykonalności dla zadania „Budowa parku wodnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tereny rekreacyjne na os. Krakowska Południe będę rozbudowane

RZESZÓW. Powstaną m.in. nowe place zabaw, ścieżki spacerowe oraz dodatkowe oświetlenie.

Reklama