Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowcy trafili do szpitala

Dodano: 04.11.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie wyjeżdżający ze stacji paliw kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi. W wyniku zderzenia obydwaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Do godz. 11.00 ruch w pobliżu miejsca wypadku odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7.50. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący skodą, 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdżając ze stacji paliw w lewo, w kierunku Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym audi.

29-letni kierowca audi, jechał w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia obydwaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

Zablokowane zostały  trzy pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywał się wahadłowo, prawym pasem w kierunku Rzeszowa.

„Był ruch wahadłowy, później przywrócono ruch w obu kierunkach po jednym pasie, a po 11 zakończyły się utrudnienia” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie.

Rzeszów

Będą dodatkowe latarnie na Olszynkach

RZESZÓW. 13 dodatkowych latarni stanie na rzeszowskich Olszynkach. Inwestycja będzie gotowa latem tego roku.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Dzienny Dom Pomocy dla seniorów

RZESZÓW. W miniony piątek oficjalnie oddano do użytku Dzienny Dom Pomocy przy ul. Dębickiej. To nowa placówka Caritas diecezji rzeszowskiej przeznaczona dla seniorów, którzy wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Rzeszów

Uwaga! Zmiany w programie 30. Finału WOŚP w Rzeszowie. Nie będzie koncertów na żywo

RZESZÓW. „Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, 30. Finał WOŚP odbędzie się w formule hybrydowej” – informuje organizator imprezy w Rzeszowie.

Rzeszów

30. Finał WOŚP w Rzeszowie. Ponad 260 wolontariuszy wyjdzie na ulice miasta

RZESZÓW. W tym roku pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na okulistykę dziecięcą.

Rzeszów

Nowa droga na os. Baranówka. Prace ruszą za kilka dni

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace przy budowie drogi, która będzie przedłużeniem ul. Prymasa 1000-lecia. Koszt inwestycji to 943 tys. zł.

Rzeszów

Odmulanie zalewu na Wisłoku idzie sprawnie. Będzie nowy park

RZESZÓW. Już ponad 200 tysięcy metrów sześciennych mułu udało się wydobyć z rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Prace zaawansowane są w 50-ciu procentach.

Rzeszów

Będzie kolejny park dla psów w Rzeszowie. Powstanie na os. Baranówka

​RZESZÓW. Na osiedlu Baranówka powstanie piąte już miejsce dedykowane czworonogom. 

Reklama