Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowcy trafili do szpitala

Dodano: 04.11.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie wyjeżdżający ze stacji paliw kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi. W wyniku zderzenia obydwaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Do godz. 11.00 ruch w pobliżu miejsca wypadku odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7.50. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący skodą, 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdżając ze stacji paliw w lewo, w kierunku Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym audi.

29-letni kierowca audi, jechał w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia obydwaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

Zablokowane zostały  trzy pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywał się wahadłowo, prawym pasem w kierunku Rzeszowa.

„Był ruch wahadłowy, później przywrócono ruch w obu kierunkach po jednym pasie, a po 11 zakończyły się utrudnienia” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Pokój dla Żaka". Rusza coroczna akcja Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

Rzeszów

Trwają remonty na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. „Prowadzone przez nas remonty zagwarantują ciągłość i bezpieczeństwo produkcji oraz dostaw energii i ciepła dla Rzeszowa.”

Rzeszów

Okradli drogerię na ponad 2000 zł

RZESZÓW. Dwóch 20-latków okradło drogerię przy ul. Piłsudskiego. Dodatkowo podczas interwencji, jeden z nich znieważył policjantów, a w jego mieszkaniu ujawniono niewielką ilość narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Reklama