Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

Dodano:

fot. Emilia Pająk / Archiwum RESinet.pl
fot. Emilia Pająk / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.
 
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14:00 na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej z Wetlińska. Jak ustaliła Policja, 56-letni kierowca peugeota, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił dwoje rowerzystów przejeżdżających przez przejazd dla rowerów. Mężczyzna omijał samochody, które zatrzymały się, aby ustąpić pierwszeństwa rowerzystom.
 
W wyniku potrącenia, 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta kierujący jednośladami zostali ranni. Oboje to mieszkańcy Rzeszowa. Poszkodowani rowerzyści zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
56-letniemu kierowcy peugeota zatrzymano prawo jazdy. Policja pracuje nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Rzeszów

Boisko w parku na Zalesiu zyska nowy wygląd

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która udoskonali boisko w parku na Zalesiu. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Rzeszów

Księża z parafii na Staromieściu zakończyli kwarantannę

RZESZÓW. 7 duchownych z parafii na osiedlu Staromieście zakończyło kwarantannę. Ósmy ksiądz nadal przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Rzeszów

1 mln zł od PLK dla rzeszowskiego pogotowia na walkę koronawirusem

RZESZÓW. Pieniądze będa przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej dla personelu.

Rzeszów

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Reklama